Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen alapon várják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapon várják el a lányok, hogy a fiúk tele legyenek önbizalommal, mikor pont ők veszik el tőlük?

Figyelt kérdés

Minden egyes embernek, ha igazán jól akarja érezni magát és vonzó szeretne lenni mások szemében, rendelkeznie kell egy egészséges mértékű önbecsüléssel.Ez manapság sok srácban csak módjával van meg, vagy akár még annyira sem.

a legfőbb ok általában a következő szokott lenni: lehetetlenül magas követelményszint a lányok részéről, amit általában képtelenség teljesíteni, ha pedig mégis próbálkozik bárki, akkor iszonyatosan durván utasítják el.

Tudok olyanról, amikor egyenesen az utcasarki édesanyjába küldték el a srácot, vagy olyanról is, amikor a lány tíz percig ecsetelte a fiúnak, hogy mekkora zéró a srác őhozzá képest és mégis hogy gondolta ezt.

Ilyen reakciók után viszont mégis hogy a fenébe tehetnének úgy, minta mi sem történt volna? Attól még, hogy férfi nemi szerv van valakinek a lába között, ő még ugyanúgy ember, mintha női lenne.


2011. jan. 28. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
bocsi hogy nem választ írok de erre én is nagyon nagyon kiváncsi lennék
2011. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés hasonló témát jár körbe:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy hasonló, csak az enyém annyiban eltér tőle, hogy én a férfi önbizalomra helyezem a hangsúlyt.

Illetve annak hiányára, ami óhatatlanul is kialakul.

2011. jan. 28. 13:49
 4/21 szamóca. ***** válasza:
100%

no ebben igazad van, durván tényleg nem kéne elküldeni őket. lehet azt szépen is... bár nem tudom, én olyan túl sokszor nem találkoztam ilyen szituációval, de lehet az én baráti köröm ilyen kifinomult és empatikus :)

mindenesetre azért azt hozzá kell tenin, hoyg oké, nem kell elküldeni durván a k*rva anyjába. viszont fiúk...ha egy lány azt mondja nem, akkor nem. lassan n is ott tartok hoyg büdös k*rva anyjába küldök el egy srácot. két hónapja hivogat, randomra megjelenik ott ahol én (nyilván véletlen főleg hogy tök más stílus...) szépen elmondtam neki, hogy nem. nem érti. na ezzel mit kezdjek?..

a másik pedig, hogy ha egy nő szépen normálisan közli hogy nem, akkor ne anyázzatok meg rib*ncozzátok le. néha meg kell érteni hogy ez nem jött össze. most őszintén...jobb lenne ha etetném a srácot hogy oo nanáá hogy összejövünk majd, de vmiért sosem érek rá, aztán egyszercsak meglát valaki mással? nem mindig rosszindulatból mond egy lány nemet.

2011. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

szamóca

Két teljesen normális srácról van szó. Talán pont ez velük a legnagyobb baj.

A másik bántó elutasítást nem is írtam még: akkor nem beszélnek velük rondán, csak egyszerűen kinevetik és hülyének nézik.

2011. jan. 28. 13:58
 6/21 anonim ***** válasza:
Csodálkoznak,hogy egyre több a homoszexuális fiú,amikor a lányok egyre lehetetlenebb dolgokat várnak el...
2011. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 szamóca. ***** válasza:
oylan emberek véleményére nem szabad adni aki annyia felszínes és idióta hogy ennyire bunkó mód küldjön el valakit
2011. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egy-kettő még beleférne. De amikor már sorozatban történik, az már más tészta.
2011. jan. 28. 14:07
 9/21 anonim ***** válasza:

Csodálkoznak a lányok,hogy egyre többen lenézik,meg utálják őket?!

Elmesélek egy jelenetet:

Egy idős bácsi egy buszon két fiatal lány(olyan plázacica szerűek)mögött ült.A bácsi kedvesen megérdeklődött tőlük valamit,de hiába,mert a lányok válaszra sem méltatták,úgy csináltak,mintha ott se lenne a bácsi.Lányok,vegyetek már vissza egy kicsit a nagy arcotokból...-.-

2011. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Мirkó ***** válasza:

Csak azt lehet elküldeni durván az anyjába aki hagyja... nekem nekiállna egy csaj mondani h zéró vok hozzá képest kiröhögném :D érdekes nekem még nem is volt ilyen h durván elküldtek volna :P


Egyébként most nem kötekedni akarok de én épp máshogy látom: a mai csajok nagy részének (tisztelet a kivételnek) épphogy iszonyat alacsonyan van a léc. Olyan alakokkal jönnek össze h csak nézek :O Semmi tartás nincs bennük amitől "nő" lesz az ember szemében. (Egyébként az a lány, aki bárkit is durván elküld az anyjába, az sem nő, max. egy kis csitri :P Egy csitrinek meg nem szabad hagyni h elvegye az önbecsülésed, mart akk annyit is érsz...)

2011. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!