Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha? .. ... .......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha? .. ... .......

Figyelt kérdés
Fiúkra verem ki, de lányokba vagyok szerelmes, és bukok a csajok mellére, illetve, ha smárolok velük, és az ágyba lefekszünk, akkor feláll rájuk? 16/F
2011. jan. 28. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Össze vagy kavarodva. Próbáld meg párszor lányokra kiverni.
2011. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tombolnak a hormonok de k..vára és össze vissza mindent csinálsz, majd kinövöd valamelyik irányba!
2011. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így indult aztán tudatosult h bi vagyok. Elég nehezen fogadtam el, de ettől még csajozhatsz te is:) Ne izgulj ezen. Fogadd el!
2011. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19:12 korod?
2011. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy bi vagy, de szerintem csak élénk a fantáziád, minden férfi szokott néha pasikról képzelegni, csak a legtöbb nem vallja be, ettől még nem vagy se meleg, se bi, viszont ha a fiúk is úgy érdekelnek, hogy smárolsz velük, akkor sanszos, hogy bi vagy
2011. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy biszex vagy! Nem baj, bár egy prűd, konzervatív és kirekesztő(ájvék 44!) országban élünk, bátran vállald fel! Közösülj nőkkel, férfiakkal, hermafroditákkal, transzvesztitákkal, járj sok DAFEM partira! Használj síkosítónak seggszaftot. Seggszaft power! DAFEM förevör!
2011. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De... én undorítónak találom a pasikkal való smárolást és a hermafroditákat is. Soha nem tudnék beléjük szeretni. A lányok után sóvárgok. Mindig van, aki tetszik, csak nem lehet az enyém. Már több barátnőm is volt.
2011. jan. 29. 09:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!