Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok viccesnek tűnni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok viccesnek tűnni, de én megszólítsak egy idegen fiút a suliban?

Figyelt kérdés

tehát van 1-2 fiú akik a kedvenc együtteseim énekeseire hasonlítanak.és nagyon helyesek.persze tudom lehet h attól még bunkóparasztok is lehetnek.de nem akarok gyerekesnek/szánalmasnak tűnni.tehát leszólítsam őket azzal h uu tudtad h hasonlítasz xy -ra?

v inkább hagyjam?


2011. jan. 28. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szólíts, 2011 van, ugyan olyan ember vagy mint egy férfi, midnen jogod meg van, hogy megszólítsd.

Miért ne szólítanád meg?

2011. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan.. :D biztos nem harapnak ;)

amúgy kíváncsi vagyok azokra az együttesekre.. mondd eeel :DD

2011. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális dolog. Van amikor én szólítom meg a csajt, van amikor ő engem, mindig más indokkal. Azért vigyázz, engem egyszer leszólított egy csaj hogy hasonlítok justin bieberre. Hozzáteszem, hogy izmos vagyok, 8 éve kézilabdázok + atlétika, sok ember szerint helyes vagyok, csak arra alapozta a kijelentését hogy csőszárú farmer volt rajtam. Ott rögtön elküldtem az apja f@szába.


Szóval vigyázz, én személy szerint jobban örültem volna ha ő is azt mondja hogy Ronnie Radke-re hasonlítok, mint ahogy szinte az összes ismerősöm teszi :D

2011. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szólítsd le nyugodtan, beszélgess velük :)

DE NE azzal kezdd hogy kire hasonlít! :)

Akkor inkább mondd h cuki a hajad..XD vagy bármit :)

Mert különben azt fogja érezni h nem is őt akarod megismerni...

2011. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom.. lehet h ott csak ebben a városban, és abba az iskolába járnak olyan emberek akik akik fiúk is annyira nagy arcnak képzelik magukat.. mintha nem tom kik lennének, én az ilyen fajta bunko "páwa" fiukat biztos nem szolitanám le.. mer tuti vmi hülyének néznének és én jönnék ki szarul


de viszont ha nézet a "reakciojukat" másokkal szemben, és norm. nak tünnek akkor nyugodtan :)

2011. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

egyébként az egyik Pete Wentz-re hajaz de retteneten(Fall Out Boy) és a másik fiú pedig Brendon Urie-ra(Panic! at the disco)3-4 év óta ez a két együttes a kedvencem,és ez a két személy,erre meg tessék.:D

akk vmi más indokkal szólítsam le őket?:D

2011. jan. 28. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:

persze mond meg neki.

és ismerkedj meg bátran

lehet még össze is jössz valamielyikkel

2011. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!