Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valami bajunk ha lenyeljü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valami bajunk ha lenyeljük a spermát? Vagy csak a szájunkba kerül? és hogy lehet ízesíteni mármint hogy másabb legyen az íze?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mikor kijön tegyél a farka alá egy lábost, tedd fel fél liter vízzel főni, tegyél bele leveskockát, zellert, répát, húst, ízlés szerint sót, és nehogy megedd a végén, mert mérgező...
2011. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, lesz bajod tőle... bele kerül a szádba...

Súlyos spermamérgezésed lesz, esetleg kifolyik a szád szélén.

Ízesítheted bármivel nyugodtan.

2011. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 novák vivien válasza:
Biztos, hogy nem lesz semmi bajod. Ha a pasid nem dohányzik mértéktelenül, nem kajál méregerős dolgokat (paprika, chili) akkor nincs is rossz íze. De lehet közben egy kis piával öblögetni.
2011. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod! Mi lenne? Ha édes gyümölcsöt eszik a pasi pl. ananászt legalábbis az én pasim ha azt eszik akkor nincs olyan rossz íze!
2011. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Öhm... de van:)

www.diagnozis.hu/az_oralis_sex_veszelyei/

2011. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 novák vivien válasza:
Bocs, de mit találtál ezen az oldalon (diagnozis.hu) mert én semmit. Különben ha lenne valamilyen veszélye, már nagyon sokan nem élnénk.
2011. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hú de okos vagy....Cigibe belehaltak azonnal?? Köztudot a cigi tüdőrákot okoz és nem egy szívás alatt halnak bele! Az orál meg torokrákot okoz és nem most fog elő jönni rajtad, mert te biztos oda vagy a sz*pásért:) Mentsd a sz*pásos egészséged, de jó hogy nem egy vakbél műtétet te fogsz vezényelni:S nem vagy orvos, ne cáfolj meg egy orvosi tényt! Ha nem lennének orvosi tudományok akkor lehet már nem is élnél. Nagyon zseni lehetsz, ha te ezt megcáfolod:) A tapasztalatod a sz*pásról nem egyenlő az orvosi tudással!
2011. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, és vajon az orvosok hogy jöttek rá, hogy a szopástól torokrákot lehet kapni? Tesztelték? :))))
2011. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És a tüdőrákot is tesztelték??-.-"" zsír okosok vagytok:D
2011. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 novák vivien válasza:

Itt kettővel felettem az orvostudományok doktora biztos azt is tudja, hogy akkor a vaginális szextől lehet a méhnyakrákot kapni ugye? Sajnos a helyzet nem ilyen egyszerű. Láttam én már gyárkéményként dohányzó orvost is, (nem is egyet).

A válaszodból nem derül ki, a farok melyik oldalán állsz? Orálisan szexelni nem kötelező. De mindig is csinálták és fogják is csinálni. Ha mindkét partner (vagy mind az összes) belegyezik, nincs benne semmi rossz. Aki meg nem szereti csinálni válasszon magának olyan partnert aki nem igényli. Orvostudományos barátunk ismeretei Tóth Tihamér könyveiből táplálkoznak bizonyára. Talán azt is tudja ki volt a szerző.

Egészséges partnerek semmi bajt nem okozhatnak egymásnak az orális szexxel.

2011. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!