Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pózban maszturbáltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózban maszturbáltok? Oldalra fekve, állva, ülve? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vagy mit használtok hozzá, hogy jobb legyen? Hová veritek, mert velem volt olyan, hogy a gatyámba hagytam aztán elég ciki volt mosásnál. Banánhéjával, zoknival kipróbálta már?
2011. jan. 30. 19:11
 1/4 Moszuke ***** válasza:

csak zoknival fiatalabb koromban amikor mindent kipróbáltam és felfedeztem a testem:)

és mindenféle pózban toltam.. még fejjel lefele is:)

ez van:D ki kell próbálni mindent:) hát most már nem próbálgatok semmit mert kb mindenen túl vagyok.. de ez a banánhéj dolog nálam kimaradt:D

23/f

2011. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a banánhéjasat én is csak olvastam köszi
2011. jan. 30. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

a banánhéj nem jött be, amúgy hanyatt fekve

17F

2011. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
en special allo pozban :D a 2 labamon alva xD
2011. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!