Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy öljem meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy öljem meg az érzést? 17/L

Figyelt kérdés

Szóval: a srác 23. Másfél éve láttam először, de csak annyi volt,aztán 2 hónapja "felém sodorta a szél" és azóta beszélgetünk, többnyire msn-en, de ritkán, mivel reggeltől késő délutánig vagy estig dolgozik.

Szerelmes (még) biztos nem vagyok, de úgy érzem beleőrülök... Nem akarom zavarni msn-en sem, mert tudom, hogy fára//dt stb.,de annyira nehéz megállnom, hogy ne írjak rá, hogy ne tudjam mi van vele...

Hetente egyszer, kétszer ír rám, olyankor olyan jókat dumálunk, hogy áááá,elvagyok szállva, de mikor már 3-4 napja nem beszélünk annyira hányzik!!!Vele fekszem, vele kelek reggel, nem tudok nem rá gondolni.

Azt, hogy én bejövök-e neki nem tudom, annyira kedves, meg rendes, jófej stbstb.,párszor találkozhattunk volna, vagyis elhivott valahová aztán mégsem lett belőle semmi:(

Nem tudom miért:/ elfoglalt vagy csak meggondolta magát...:/ esetleg korkülönbség és még csak egy kislánynak tart:O Remélem nem:S

Ti mit tennétek a helyemben? Mit csináljak, hogy ne gondoljak rá, és hogy ne hiányozzon annyira?


Köszi előre is a válaszokat!:)


2011. jan. 31. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Találkoznotok kellene. Biztosan van a srácnak szabadnapja, amikor ráérne...
2011. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Akkor mi ez ha nem szerelem?!en tuti elmondanam neki h mit erzek..v esetleg msn-en irj neki efelöl picit poénosan,ravaszul olyan megjegyzéseket amiböl esetleg rajön h mi van..
2011. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De találkozni hogy?:S

Hát voltak már olyan megjegyzéseim amiből sejtehette, rá is kérdett, csak az a baj letagadtam. Nem vagyok az a nyomulós/rámászós fajta...:/

És azt is elmondtam neki, hogy nem rajtam mulik, hogy beszéljünk stb és aztmondta tudja....mégsem lépik...

felejtős?:S

2011. jan. 31. 11:38
 4/9 anonim válasza:
szerintem felejtős...mert én 2 éve szenvedek egy ilyen miatt és napról napra rosszabb.. :(
2011. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, a legtöbbször ez tök jól működik MSN-en, aztán a találkozás meg is öli az egészet.
2011. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kubu Bubu válasza:
Szerintem egyszer élsz, és még fiatal is vagy. Megpróbálsz közeledni (nem nyomulni, de azért tempósan csinálni), és ha nem sikerült, hát így jött össze. Még mindig jobb, mint elpazarolni az értékes éveidet arra, hogy a semmire vársz! :) 22f
2011. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg teljesen kizárni a gondolataidból.eleinte nehéz,de ha még tényleg nem vagyszerelmes, menni fog.és úgyis keres ha érdekled.

még két dolgot tehetsz:vagy nem irsz rá s minden igy megy tovább és beleőrülsz,vagy elhívod,amiből lehet hogy jó lehet hogy rossz lesz.

2011. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

maszti


bocs hogy bunkó vagyok

2011. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ebben az esetben a maszti nem segít :))

de azért köszi:P

2011. febr. 1. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!