Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz a szemembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz a szemembe, amikor köszön nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam,sokszor csinálja,hogy nem néz a szemembe,mikor rámköszön.Sőt,az is gyakran megesik,hogy mellém ér és a hátam mögött köszön rám.Vagy jön mögöttem és úgy...vagy elmegy mellettem és úgy...

Vagy szembe jön velem és akkor úgy köszön,hogy lehajtja a fejét,lefelé néz,de olyan egyenesen jön velem szemben,mintha nekem akarna jönni (persze semmi agresszió nincs benne,nem úgy kell elképzelni).


Szerintetek mi ennek az oka??

A másik,hogy ha rámnéz,akkor általában hunyorít és szorítja az ajkait össze...Ez mi??


2011. febr. 1. 15:26
1 2
 1/12 Norb66 ***** válasza:
Először azt mondtam volna hogy zavarban van mert tetszel neki, de hunyorít... Valaki biztos fog mondani valami értelmeset, de szerintem kérdezd meg tőle.
2011. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt akarod hallani, hogy tetszel neki? Mert akkor azt mondom.
2011. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem!Az igazságot akarom hallani!
2011. febr. 1. 15:33
 4/12 Norb66 ***** válasza:
Akkor kérdezd meg, de elég nagy az esély arra hogy tetszel neki.
2011. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szemtelen!
2011. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha hunyorog,nem keresi a szemkontaktust Akkor sumák,szemétalak, vagy bu,,Volt ilyen osztály társam és bizony homi volt!
2011. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán tetszel neki, de inkább megrohad, mint hogy ezt csak úgy a tudtodra adja, amíg nem adod egyértelmű jelét, hogy tetszik neked. Kiszolgáltatottnak érezné magát és én pl. olyan vagyok, hogy akkor inkább halál. :)
2011. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló egy csaj állandóan így köszönt meg jeleket küldött és nem figyeltem. Na erre egy nap már rám se nézett köszöntem neki de nem csinált semmi püfff megsértődött, mert nem hajtottam rá......


Szóval igen tetszel neki egyértelmű.

2011. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szarik a fejedre kb. Én egy ilyen nagyképűbb/bunkóbb alak vagyok és ismerem a az efféléket akik inkább leszarják a csúnya lányokat mint te!!

Akik eddig írtak azok körülbelül egész nap a gép előtt ülnek vagy normálisabb emberek és nem azok a menő,nagyarcú emberek!

Amúgy a srác milyen sítlusilag,félénkebb inkább vagy elengedi magát??

2011. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. fogyatékos és alapból ilyen

2. tetszel neki

2011. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!