Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit gondoltok rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondoltok rólam hány pontot adnál?

Figyelt kérdés

hány pont 100-as skálán

kort is írj

kösz


2011. febr. 1. 16:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha ránézek valakire és tetszik, egyből eszembe jut valami, egy érzés. Ha nem tetszik akkor is találok valamilyen pozitív gondolatot. Nállad hát nem igen. 15/L
2011. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Fülünyúl ***** válasza:

Azon válaszolóknak mondom, akik szerint kép alapján nem lehet valakit "értékelni", hogy igenis benyomásokat lehet külső alapján szerezni. Le merném fogadni, hogy ti is ugyanúgy ismerkedtek. Szereztek az illetőről egy benyomást a külseje alapján, ami rögtön eldönti hogy piros vagy zöld jelzést adtok le, illetve fiúk esetében hogy odamentek vagy sem.

Ne legyünk már ennyire képmutatóak, a kérdező is valószínűleg pont erre az első benyomásra kíváncsi idegenek szemével, nem pedig teljes jellemanalízist kért. Ettől függetlenül lehet teljesen aranyos, jó humorú, elbűvölő srác is éppúgy, mint kőagyú, beképzelt seggbunkó.

2011. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

pontozzatok ha 0 adsz az is érdekel

valami megtudja mondani mit ért kisugárzás alatt?

rendes válaszd definíciót vagy valamit adhatnátok

nem értem ezt a fogalmat ezt a szót

2011. febr. 1. 16:55
 14/24 anonim ***** válasza:

Csajok ejnye már! Na szóval nincs kisugárzása itt a kép

[link]

Most már van kisugárzása!:)

2011. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Fémfaház ***** válasza:
ennyi, ott a ponty
2011. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100/20.
2011. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A kisugárzás nálam azt jelenti,hogy ránézek valakire,akit nem ismerek és máris el tudom dönteni,hogy szimpatikus-e vagy sem.Ha nagyon le akarod egyszerűsíteni külsőnek is hívhatod,de annál több.Fontos az is,hogy mit csinál.

Például nekem fontos,hogy valaki mosolygós legyen.

2011. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem szép a szemed, csak a bőröddel menj el bőrgyógyászhoz! Nem vagy csúnya srác, fogsz alakulni! És nem vagyok ronda lány, nem azért írom. 100/ 65
2011. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16 pf
2011. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kép alapján nem lehet eldönteni hogy milyen valójában egy ember. Nekem is van olyan, hogy ránézek valakire, és hirtelen mindent tudok róla, tudom, hogy kedves. Ez a kisugárzás. Szerintem lehet egy fiú izmos, jóképű, sármos, ha bunkó barom! Szóval csak fel a fejjel!!!

100/60

2011. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!