Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt ha szeretkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt ha szeretkeznek az emberek eshetnek teherbe? Mondják h ilyenkor is megvan rá az esély. De komolyan?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Komolyan.
2011. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkoris ha nem megy el a férfi?
2011. febr. 1. 23:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Az előváladékban is lehetnek spermiumok.

Mondjuk én menstruáció alatt passzolom...

2011. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 stikkes ***** válasza:
A legjobb "akkor"! A kérdésedre nem tudok választ!
2011. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kis esély menstruáció alatt is van a teherbeesésre.

Ha nem megy el a férfi, akkor köztes időben is van kis esély a teherbeesésre.

Tehát menstruáció+megszakított közösülés=kis esély*kis esély


Kis esély^2=minimális esély.

Minimális esély > 0

Tehát a kérdésedre a válasz, IGEN, teherbe lehet esni így is.


(egyébként ha a fenti egyenletet átrendezzük, kihozható belőle, hogy menstruáció = -megszakított közösülés, ami azt jelenti, hogy menstruáció = nem megszakított közösülés, tehát menstruáció = szex. Íme a matematikai bizonyíték arra, hogy a nők kívánósabbak menzesz idején.)

2011. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

ezt könnyebben nem tudtad volna elmagyarázni neki?

egyébként meg ha engem kérdezel akkor igen teherbe lehet esni menzesz közben én is teherbe estem 6 hónapja de időben megszakítottam mert szerintem senki sem akar 17 évesen gyereket.

2011. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jézusom...:( nagyon sajnálom,de ti normálisan szexeltetek úgyértem h nemmegszakításosan?
2011. febr. 7. 20:11
 8/13 anonim válasza:
Van, akinek mensi alatt van peteérése. Így van rá esély, hogy akkor ess teherbe. Bár én mensi alatt biztos, hogy védekeznék máshogy is, mert nem egy higiénikus állapot, és sokkal könnyebben össze lehet szedni bármit.
2011. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Teherbe lehet esni persze. A sajat tapasztalatom az, hogy mar vagy 4 eve olykor megesik, hogy menszesz kozben szeretkezunk. A pasim ilyenkor el is megy, es fogamzasgatlot nem szedek. Eddig nem tortent semmi.. Ezek szerint szencsen is fugg :)
2011. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy megszakítjátok vagy sem. Akkor is teherbe lehet esni, csak valamivel kisebb az esély rá! Védekezni kell mindig, ha nem akartok gyereket. Vegyél tesztet, már a Tesco-ban is lehet kapni ezer forint körüli összegbe kerül.
2011. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!