Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal, vagy igaza van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal, vagy igaza van? (akit nem érdeklik a facebookos hülyeségek ne olvassák el xD)

Figyelt kérdés

Távkapcsolatba vagyok valakivel,és egyik nap megláttam,hogy egy Niki nevű csaj lett a párja fb-n.Megkérdeztem,hogy most mi van és azt mondta,hogy csak a legjobb barátja.Szerintetek?


16/L


2011. febr. 2. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A legjobb barátjának tudom a nevét,csak inkább nem írnám le.Személy szerint nem ismerem.
2011. febr. 2. 22:37
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem is volt távkapcsolatom

de csak 2 napig tartott


szerintem dobd ki

a Niki nevű csaja van te meg nem Niki vagy akkor ....

megcsal

hülyének néz


DOBD!

2011. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem őt !! :/
2011. febr. 3. 20:03
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor mit mondjunk ha nem akarod dobni?


Legyél hülye és szenvedj vele még egy jó ideig mire oda jutsz hogy végképp nem tudod elviselni a dolgot. Aztán nagyon fog fájni a dolog és sok idő lesz mire kihevered. Tessék, most jobb hogy tudod előre? Ez lesz ha nem szakítasz vele mert "szereted".

2011. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!