Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta "divat" a fiúknál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta "divat" a fiúknál, hogy nem csukják be maguk után az ajtót nyilvános WC-ben?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy bemennek a fülkébe, de nem csukják be az ajtót és úgy hugyoznak :S Nekem ez tök új dolog, és kicsit meglepő :)
2011. febr. 4. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne becsukni? Zavar, hogy egy vizelő srác hátát látod? Mert akkor ne is menj nyilvános WC-be, a piszoárnál ennél többet is láthatsz belőlük.
2011. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én már olyat is látam mikor a csávo "sarásnál" nem zárja be az ajtot aztán csodálkozik ha rá nyitok :S nem tom hogy lehet el felejteni be zárni szeritnem az az elsö dolgog...
2011. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért hagyják nyitva, hogy az egész folyosón, légtérbe áradjon az az iszonyat büdös húgyszag. Főleg ha az adott helyen a hypót sem ismerik:D
2011. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lézer Anton válasza:

Vicces, én annak idején kultúrált suliba jártam, mégis a lányok hagyták nyitva állandóan az ajtót. xD Engem nagyon zavart.

Felesleges általánosítani. Az igényesség nem nemfüggő.

Jobb helyeken úgy alakítják ki a mellékhelyiségeket, hogy nyitott ajtónál se lehessen belátni oda, ahová nem kellene. (Azért is, hogy ha valaki netán benyit és sokan mászkálnak a folyosón, ne lássanak rá azokra, akik a dolgukat végzik.)

2011. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem az ajtónyitvahagyást, hanem hogy a fülke ajtaját hagyják nyitva... :D
2011. febr. 11. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!