Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint többet érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint többet érez irántam? Nagyon fontos, kérlek!

Figyelt kérdés
Ma voltam eggyik legjobb srác haveromnál,és mindig ölelget,de csak akkor ha poénból besértődök,simogatja néha a karom mikor szintén besértődök,meg mikor ölelem,akkor a fenekem fölött összekulcsolja a kezét,és az arcát beletúrja a hajamba,vagyis gyengéden nekidől,remélem értitek. :D Meg amikor filmeztünk,akkor is láttam hogy ODA!! tette a kezét a micsodájához,nem azt néztem,csak észrevettem. :$ De másoknak azt mondta hogy nem tetszem neki,és soha nem járna velem. De órán is látom hogy néz,mellettem ül,és mikor csöndben vagyunk,akkor is mindig mond valamit.:) Van mikor a lábamon hagyja a kezét,pl. csinált előtte valamit,akkor néha nagyon közel van hozzá,észrevettem hogy nézi a fenekem is,és a mellem is. Ha rácsapok a fenekére,nem szól érte,és amikor megölelem,és megfogom a fenekét,akkor sem. Kint van neki msnen hogy szeretlek és írja hogy mi volt ma. De van barátnője,és nem tudom kinek szól a szeretlek,mert vonal sincs közte,szóval nem tudom. Mármint kint van neki hogs zseretlek(L)ma...és nincs ott olyan hogy: Szeretlek.(L) | Ma.. Tehát lehet enekm szól? És facebook-on van egy kép,ahol megjelöltem,és azt is odaírta hogy szép.:$ na most nem értem. XD Szerintetek? A barátnőjét meg szereti. Bocsi hogy hoszú.:/
2011. febr. 4. 16:23
 1/5 A kérdező kommentje:
A szép után nem tett :$ fejet
2011. febr. 4. 16:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy közömbös számára az biztos. Hogy másoknak mit mond az szerintem mellékes. Lehet, hogy nem akarja kockára tenni a barátságotokat egy kapcsival. Vagy rád vár, hogy te mit akarsz. Ha akarod őt, valahogy jelezd felé. Mert mi van ha csak ez hiányzik?
2011. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha megfogom a seggét,az nem elég? XD
2011. febr. 4. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy baráti incselkedésnek veszi csupán.
2011. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pj0tr ***** válasza:

Az, hogy "ODA" teszi a kezét szerintem inkább azt jelenti, hogy közel érez, esetleg átkarol és hát hatással van rá a dolog - aka feláll a ... - és zavarban van tőle, nem szeretné ha észrevennéd.

Mi lenne, ha beszélnél vele erről a dologról. De lehetőleg úgy, hogy érezze, számodra sem közömbös a dolog - persze ha így van.

2011. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!