Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Hogy legyen bátorságom? Ráköszönni nem merek suliba!

Figyelt kérdés
Tetszik egyik évfolyamtársam vagyis kezdek belezúgni de csak plátói szerelem.Most fennt van facebook-on meg sokszor fennvan és szeretnék ráírni de nagyon félek hogy ki nevet vagy az osztálytársai szekálnak majd mert elég paraszt osztály ilyen téren.De nem várhatok a sült galambra hanem tudom lekell lőni azt a galambot...De foggalmam sincs mit írjak...légyszi normális válaszokat és ne olyat hogy szia mizu!
2011. febr. 4. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

legyél merész, és incselkedj vele. Hallgass az ösztöneidre. ha megkérdezi, hogy "te most belém vagy esve?" akkor válaszold azt, hogy -nem, de szeretnéd?

meg hasonlók. Ezt nem lehet leírni, ez jön magától. A lényeg hogy ne azzal kezd a "barátkozást" hogy jaj-de-szomorú-vagyok-mert-van-egy-lány/fiú... Legyél mindig happy, egészmondatos válaszokat írj, mert egy jah,vagy oks elég lehangolóan hat. ennyit tudok mondani. Hajrá

ui: fiú vagy vagy lány?

2011. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

természetesen lány

és köszi

2011. febr. 4. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ha egy lány kezdeményez. Ne mindig nekem kelljen strapálni magam. :D



Egy idézet : :)

"Sosem tudhatod milyen eredményei lesznek a cselekedeteidnek, de ha nem cselekszel eredményük sem lesz."

2011. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!