Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a fiukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok a fiukkal normálisan beszélgetni?

Figyelt kérdés
nagyon sok fiu barátom van, viszonylag elég fius vagyok, de ugy hogy közben nőies is....na az a bajom hogy egy fiuval se tudok rendesen beszélgetni mert az összes egy időután azzal zaklat hogy vagy megtetszettem nekik vagy szerelmesek lettek...nem vagyok valami szép lány szerintem (bár mások szerint igen) de a kisugárzásom még is olyan más mint a többi lányé...tehát nem vagyok az a pláza p!csa stb...segitsetek nekem abba hogy valahogy ezen válzoztatni tudjak és a fiuk ne azért szeressenek velem lenni mert tetszek nekik vagy valami hanem önmagamért :(
2011. febr. 5. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezen változtatni nem nagyon tudsz. Szerintem am ez a normális.


Beszélgess lányokkal:P. Barátnőmnek is alig van barátnője. Herótja ki van attól hogy mennyire érzékenyek. Úgy kezdi a barátságokat hogy hisztis vagy-e :D.

2011. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát tudod a természet olyan, hogy adott egy nő és egy férfi, férfinak nő kell és nőnek meg férfi. Te lehet nem szeretnél fiút/férfit, de ők téged igen. Úgy is addig fognak húzni amíg nem bírod és lesz egy fiú, ez ellen nem tudsz elfutni, csak kitartani.
2011. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

muta 1 képet kiv vok nem lehetsz vmi vén :D

BAZZ 1 csaj aki azért sír mert bomlanak utána a pasik :D ilyet se csesztem még :D [bocs de ha olvasod is a gykt akkor biztos észre vetted h mindenki azért sír mert nem veszik észre erre jössz te :D] hát kész :D csodálkozol hogy beléd esnek ?:D na az tuti h nem tucat csaj vagy :P bár 1. olvasásra fiatal lehetsz am ha szerelmesek beléd akkor önmagadért vannak veled :P ha tetszel nekik az miért baj ?


19F

2011. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:30


nagy forma lehet a csaj :D


19F

2011. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

kérdező reagálnál?


19F

2011. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok :) hát a én is hanyatt vágom magam amikor a lányok pl suliba elkezdenek ájuldozni mikor egy jóképű fiu elmegy elöttük és akkor utána amásik lányt küldik oda mint ha valami postás lenne....miért nem megy oda ő?? és ha az ember elmondja a véleményét elkezdenek sirni...istenem...még a gondoladtól is a hideg futkároz rajtam...:D
2011. febr. 5. 20:39
 7/17 anonim ***** válasza:

:D na ezért esnek beléd :P hehe

de az miért baj?


19F

2011. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
mert már én vagyok zavarba amikor tök átlagos témáról beszélgetünk és egyszer csak jön az a szöveg hogy "huu de szép vagy, de jó lenne ha te meg én....megőrülök érted...bárcsak ilyen bnőm lehetne mint te...." és nekem ez már sok.... :( én igazi fiu barátokat akarok nem olyanokat akik futnak utánam... sokan biztos lennének a helyembe, de én már unom :(
2011. febr. 5. 21:09
 9/17 anonim ***** válasza:

barátnő ?XD hát nem akarom át operáltatni magam bocs :)

am ez van :) [nem oltás de] nem te vagy annyira eszméletlen csaj hanem a többi ennyire eszméletlen szr :D (jó ez hülyén jött ki de na :D legalább nem vallók szerelmet :P)


19F

2011. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

am meg írsz 1 pmet és lehet "zaklatni" XD senki sem tiltotta meg


19F

2011. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!