Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fél éve szerelmes vagyok egy srácba, aki nem is ismer. Beszélgettem már vele néhány bulin, de nem igazán emlékszik rám(szerintem). A helyzet, hogy hétvégén elmentem barátnőmhöz, jött még 2 barátunk, és egy barátnőnk, meg az a srác, akibe már 2 éve bele van zúgva. A filmezésnél mellettem ült, beszélgettünk egy kicsit. Most úgy érzem, hogy beleszerettem, de nem tudom mit csináljak. Egyedül egy ember tud erről, a barátnőmnek meg nem hiszem, hogy a szemébe tudnám vágni, mivel halálosan szerelmes belé..

Egyébként eddig nem hittem abban, hogy valaki egyszerre több emberbe is beletud szeretni...


2011. febr. 6. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te szerettél bele:D

Egyébként mióta olvasod ezt az oldalt???

Miért van az, hogy a kérdések 80% így kezdődik: "Szerintetek gáz?"

2011. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocs, azt akartam írni, hogy f..kat szerettél bele:P
2011. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg vele jobban és ha a fiúnak te kellesz, a barátnőd nem tud mit csinálni. Azt akarná, hogy akkor téged se szeressen, ilyen önző lenne?
2011. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek ez az első kérdésem... :D :P

Hát, nem hiszem, hogy tetszem neki egyébként.. és akármennyire szeretném, nem lennék képes arra, hogy összejöjjek vele. Egyébként az egyik barátnőm felvetette neki, hogy mi lenne ha belezúgna, és azt mondta, hogy megpróbálná elérni, hogy kiszeressen belőle. Szóval nem tudom.

2011. febr. 6. 14:07
 5/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok amúgy???

Miből gondolod, hogy nem tetszel neki?

Miért nem tudnál összejönni vele?

2011. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én 15, ő 17.

Hát, nem tudom. Nem vagyok valami optimista ilyen téren. :D

Azért nem tudnék vele összejönni, mert mint már említettem az egyik legjobb barátnőm szerelmes belé.

2011. febr. 6. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerinted te jól nézel ki??? Vagy mit szoktak rád mondani??

Jaj, ne csináld ezt!! Azért, mert szerelmes a barátnőd belé, még nem lespasi az övé. Ha esetleg te kellenél neki, a barátnődnek ezt meg kell érteni. Persze nem érdemes egy pasi miatt összeveszni, főleg ha az illető primitív. Próbáld jobban megismerni a srácot vagy felejtsd el.

2011. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz a pasiban??

Hogy érted ezt:

"Egyébként eddig nem hittem abban, hogy valaki egyszerre több emberbe is beletud szeretni..."

2011. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy van a srác, akit nyáron "ismertem" meg. Ugyanúgy szeretem ahogy eddig. De most jött a másik srác, és rajta is rengeteget gondolkozom, és teljesen olyan érzés, hogy beleszerettem..
2011. febr. 6. 14:22
 10/14 anonim ***** válasza:
A vonzodás vagy az, hogy jó lenne, ha megd...na még nem szerelem. Szóval gondolkozz ezen picit és ne játsz másokkal!
2011. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!