Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak neki ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki ajándékba?

Figyelt kérdés

Ugyebár nemsokára jön a Valentin nap... Tudom, hogy sok kérdés van már ezzel kapcsolatban, és nézegettem is a válaszokat sokat. Ahogy azt is tudom, hogy sokan vannak itt, akik nem szeretik a Valentin napot, meg ilyenek, és hogy sok hasonló kérdés lett már feltéve az utóbbi időben, de szeretnék én is segítséget kérni.

Na szóval az én helyzetem: elé régóta ismertem már a páromat, de rendszerint csak beszélgettünk, meg ilyenek, aztán kialakult köztünk valami, randizgattunk, és végül beadtam a derekam, járni kezdtünk. Nagyon friss a kapcsolatunk, és elvileg én nem is akartam megünnepelni a Valentin napot (rossz emlékek fűztek hozzá :S), de egyik randinkon megemlítette, hogy már megtervezte az egész napot, hogy mit fogunk csinálni stb.

És ezért is most elkezdtem gondolkodóba esni, hogy akkor mégis mi a francot adjak neki? Mit lehet ilyenkor adni, egy olyan srácnak, akivel még friss a kapcsolat?

Köszönöm előre is a válaszokat ^^


2011. febr. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a mi kapcsolatunk már nem friss (4 hónap) de én a barátomnak sütit és vízipipa dohányt adok :) szoktunk vízipipázni néha és már párszor említette, hogy milyet szeretne venni, szóval ezt adom neki :D


de így nehéz neked segíteni, mit szeret a srác vagy ilyenek? kicsit mesélj már róla hogy milyen :)


17/L

2011. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát imád focizni meg úgy alapjában véve sportolni, kondizni =) Rendőrszakközépbe akar menni, szeret bulizni is, de csak mértékkel. Pingpongozni is szeret a haverokkal.

Hát nem tudom, így hirtelen ennyi, de nagyon nem tudom milyen dolgokra gondoltál =)

2011. febr. 6. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:

esetleg valami focis 'ereklye'? :D mondjuk egy mez, vagy a kedvenc csapatával kapcsolatban: kulcstartó, vagy akármi.

vagy fúú nem tudom. nem volt még 'sportos' barátom, én inkább zenészekkel voltam eddig együtt is és most is, szóval más most így nem jut eszembe

2011. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!