Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel ajándékozzátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ajándékozzátok meg a párotokat a szerelmesek napján?

Figyelt kérdés

Nem igazán veszem ezt a napot különösnek, de azért mégis szeretném valamivel meglepni. A barátommal(20) több mint 2 éve vagyunk együtt, de most semmi ötletem sincs, hogy mivel lephetném meg Valentin-napon. Sokat gondolkoztam már, de nem jutottam semmire se. Az idő elteltével egyre fogynak az ötletek :))

18/L


2011. febr. 6. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ez nekem is b*ssza a csőröm, de fogalmam sincs még...:S

vmi olcsó, mégse teljesen haszontalan, és mégiscsak kettőnkre emlékeztető dolog kéne.

Mi meg csak 2 hónapja vagyunk együtt...:S

19/F

2011. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én legelső Valentin-napon gyűrűt vettem neki, nagyon örült :) akkor voltunk együtt pont két hónapja :))) Én meg két hét után kaptam tőle gyűrűt :)

Szerintem ha komoly, akkor nyugodtan meglepheted eggyel a barátnőd :)

2011. febr. 6. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

www.bigyoshop.hu


Itt nézzetek szét, haláli némelyik :)

2011. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmivel. Nem ünneplek idegen ünnepeket. Év közben kell kimutatni a szeretetünket,nem csak az év egy napján,valamilyen ajándékkal.
2011. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is undorító ez a valentin napi szarság...
2011. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Írtam is, hogy nem vagyok oda érte, nem más mint a többi.. :) Nem kell rögtön lehurrogni (:
2011. febr. 6. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
semmivel 22/L
2011. febr. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Házi bonbont csináltam, szépen becsomagoltam celofánba egyenként, meg megmasniztam, és az egészet bepakoltam egy dobozba, amit előtte díszes csomagolópapírral borítottam. Egész nagy sikere volt. :)


24/F

2011. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!