Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek ha a férfi megujjaz benneteket? El tudtok így élvezni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
én csak barátnőm nevében mondom, hogy Igen. mivel még nem volt szex igen meglepődtem mennyire élvezte.
2011. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Kétlem, hogy egy lány pusztán a hüvelyben mozgó ujjtól el tudna élvezni.


Ha viszont közben izgatod a csiklóját is, na, az már más téma :)

2011. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fülünyúl ***** válasza:
Bírom az ilyen "kék az ég?" típusú kérdéseket.
2011. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fülünyúl ***** válasza:
64%

Sir Butcher válasza:


"Kétlem, hogy egy lány pusztán a hüvelyben mozgó ujjtól el tudna élvezni.


Ha viszont közben izgatod a csiklóját is, na, az már más téma :)"



Akkor gyakoroljon még Sir, ugyanis el tudunk élvezni, ujjal tökéletesen izgatható a mítikus - ám igenis létező - G pontocskánk.

2011. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem minden nő szereti, ha ujjazzák. Én pl nem szeretem, és nem is tudok elmenni tőle. Sőt, a nők nagy százaléka nem tud így elmenni.
2011. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fülünyúl ***** válasza:
67%

"Sőt, a nők nagy százaléka nem tud így elmenni."



Ezt te magad mérted fel, vagy csak úgy kitaláltad?

2011. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van, a hüvelyi orgazmus nem minden nőnek sikerül,amit én utoljára olvastam az 80%-ban ír sikertelenséget, márpedig egy ilyen sima ujjazásnál minden egyéb nélkül hüvelyi orgazmus érhető el, csak hát ugye nem mindenki képes rá. Sajnos.
2011. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ezt te magad mérted fel, vagy csak úgy kitaláltad?"


Nem végeztem kutatásokat, ha erre célzol.

Nő vagyok, és ezért is van némi tapasztalatom a témában, nem csak saját tapasztalat. De ha egy kimutatás kell, akkor böngéssz a neten, vagy olvass ezzel a témával kapcsolatban.

2011. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

3-al elötti válaszra!

Sőt a nők nagy százaléka el is megy az ujjazástól és szeretik!!!

2011. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fülünyúl ***** válasza:
38%
Akkor a hüvelyi orgazmus sikertelenségét neten olvasóknak javasolnám, hogy azt is nézzék meg a felmérés behatolásos közösülésekről készült, vagy egyéb módszerről (pl. ujjazás), vagy mindet egybe vetve. Mert nem mindegy. Ugyanis ha ennyire agyonműveltétek már magatokat a témában, akkor bizonyára az is evidens számotokra hogy a pénisz nem minden esetben és pózban ér hozzá a g-ponthoz, sőt, van, akinél semmilyen pózban sem. Ellenben hajlékony ujjaink segítségével bárkinél elérhetők. Lehet, hogy az a 80-90% mégsem lesz annyi a végén...
2011. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!