Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-es villamos valaki?

Figyelt kérdés
Láttam ott ma egy fiút. Mennyi esély van rá hogy még találkozok vele? Hátha olvassa most :)
2011. febr. 8. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Szinte semmi de szorítok:)))
2011. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért reménykedem, köszi :)
2011. febr. 8. 16:21
 3/16 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Adj személyleírást. Amúgy kicsi az esélye hogy pont itt és ezt olvassa. Sokkal nagyobb az esélye hogy újra összefutsz vele a kettesen, de az is csak akkor ha rendszeresen jár vele, nem csak éppen akkor.

Látod, ezért kell a lányoknak is kezdeményezni, ki tudja kit szalasztanak el, ki nem veszi őket észre éppen. :)

2011. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ha újra találkoznék vele akkor hogy kezdeményezzek? tudom egy csomó ilyen kérdés van csak valahogy egyik se tűnik túl jónak :(
2011. febr. 8. 16:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ÉÉÉNN voltam, én voltam, én voltam!!! :-)


(Sok mindentől függ. Rendszeresen utazik-e a 2-esen, mindig ekkor szokott arra járni, stb... Ha csak "véletlenül" járt arra, akkor nem sok esélyed van. Ha viszont pl. arra jár haza minden nap, akkor csak "lesben kell állnod". :-D)


Pedro

2011. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2011. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Hogy kezdeményezz? Mondjuk egy sziával és mosollyal. Onnantól meg már minden megy magától.


Érdekes ez az ismerkedési mizéria, mindenki mintha attól rettegne, hogy a másik ott helyben megeszi, megerőszakolja, vagy nem is válaszol, elfordítja a fejét. Pedig ez nem így van. :)

2011. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Te voltáál? :D

Köszönöm az eddigi válaszokat és tanácsokat :)

Nem tudom lesz e bátorságom megszólítani... de próbálkozok :)

2011. febr. 8. 17:16
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Ne viccelj, egy nap kb 1500-2ezren utaznak a 2-es villamossal délután 3-ig.
2011. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Én imádom ezt a Pedro-t!!! Üdv: Katica! :)
2011. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!