Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Többi lent

Figyelt kérdés

15/L


Van egy fiú az iskolába,aki nagyon tetszik nekem,de nem merek odamenni hozzá,mert félek,hogy elrontok valamit,vagy oylat mondok,ami égőő lenne... sokszor szoktam nézni,és látom,hogy ő is néz engem... azért néz,mert látja hogy nézem és zavarja,vagy azért néz,mert tetszem neki? És ő is odaszeretne jönni hozzám?

segítsetek légyszí.


2011. febr. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj arra, hogy ő menjen oda hozzád. Elvégre is ő a fiú...
2011. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá,különben sosem tudod meg!
2011. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja,és mindig a haverjaival van,és azért se merek odamenni... :/
2011. febr. 8. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarod,akkor kockáztatni kell!Menj oda hozzá valami indokkal!Pl. van kedved eljönni velem a büfébe v ilyesmi!
2011. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha elég szép vagy (a fiú elvárásaihoz mérten), elég aranyos stb stb akkor nincs az az eget rengető ostoba hiba amivel elronthatnád a dolgot. Igazságtalan dolog, de a lányoknál akár aranyos is lehet ha ügyetlenkedik (na jó, halálos bűn azért létezik, arra KÍNOSAN ügyelj hogy a férfiasságát soha de soha ne kérdőjelezd meg, ne hasonlítsd össze más fiúkkal és hasonlók, még csak félreérteni se nagyon lehessen amit mondasz...ne kritizáld, na).


Az alapvető szabály a közvetlen, egyenes, tisztességes viselkedés no meg az őszinteség. A többi kis ráncot meg kivasalják a hormonok.

2011. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!