Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, hogy a 12-13 éves lányok már maszturbálnak?

Figyelt kérdés
És nem a csikló izgatására gondolok, hanem rendesen, hüvelyi úton.
2011. febr. 8. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nem újdonság, csak régebben nem tudtál róla.
2011. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem.miért lenne.utálom ezt a rohadt álszent társadalmat.
2011. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
csak hogy felvilágosítsalak, 8-9 éves lányok is csinálják. csak nem mondják.
2011. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért a csikló izgatás már újabban nem rendes technika? O.o


Nem, bajnak nem baj. Én is akkortájt kezdtem. A baj ott kezdődik, hogy rá fél-egy évvel már megszakítással "védekezve" szekszel (igen, iróniából írtam) a "pasijával", mert az menő, és a nagy lányok is ezt csinálják. Aztán agyonsminkelve találjuk meg a diszkóba, ahol viccesnek gondolja, hogy leissza magát, aztán hajrá, nincs megállás...


Na, a fentiek a gond. Ha élvezi, és nem a lecsókolbászt dugja be, addig élvezzék csak. Csak a további lépéseket kell hanyagolni egy jó ideig még :)

2011. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem baj!
2011. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, hiszen már egész kicsi lányok is maszturbálnak, csak ők még nem tudják, hogy mit csinálnak, csak élvezik, hogy hozzáérnek a puncijukhoz. Egy dolog nagyon fontos. Mindig tiszta kézzel nyúlj a puncidhoz!!!
2011. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

félreértitek :)

Nem én vagyok az aki csinálja, és nem is most tudtam meg :D

Csak véleményt akarok! :)


És köszi!

2011. febr. 8. 18:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj,csak mást ne csináljanak (szex).
2011. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
De sajnos csinálják.
2011. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy prűd vagyok, vagy valami, de nekem soha eszembe nem jutna (pláne nem szűzen), hogy bármit is feldugjak magamnak, ami nem oda való (dezodort, meg tudomisén). Engem ugyan nem zavar, felőlem aztán azt csinálnak, amit akarnak, amíg nem folytatnak bioszexet -fűvel-fával-, addig csinálnak, amit akarnak.
2011. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!