Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy ha a lány nem vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy ha a lány nem vesz semmit a fiúnak Valentin-napon?

Figyelt kérdés

Tudja a barátom, hogy gyűlölöm az ilyen ünnepeket, de tudom, hogy fog nekem venni valamit akkor is. Ő már dolgozik, van önálló keresete én viszont még tanulok és nincs igazán pénzem. Mondtam, hogy nem szeretném ha ünnepekkor meglepnénk egymást mert kellemetlenül érezném magam, hogy ha anyáméktól kell pénzt kérnem, illetve ha az Ő ajándéka drágább sokkal, mint amit én veszek neki.

Én nem szeretem ezt a Valentin-napos dolgot de tudom, hogy vásárol majd nekem valami meglepit. Nagyon gáz, hogy ha én nem veszek semmit? Nem is igazán tudom, hogy minek örülne, nem ismerem még annyira és még sosem vettem senkinek Valentin-napi ajándékot.


2011. febr. 8. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Készíts neki valami személyeset,vagy vegyél neki egy csokit.Annak is biztos örülni fog.Nem az a lényeg, hogy milyen drága az ajándék, hanem, hogy bármilyen kis aprósággal meglepitek egymást,gondoltok egymásra.
2011. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Végre egy normális ember. A Valentin-nap csak egy kereskedelmi ünnep. Sajnos agymosott korunkban sokan ezt nem értik meg. Tartsd az elveid.

33_F

2011. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha "adsz neki egy jó fejet", annak biztos örülni fog.
2011. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a "bajban" vagyok.

Csak nem tudom, hogy mondjam-e a barátomnak hogy ne tartsunk valentin napot vagyis inkább legyünk együtt azon a napon de ne ajándékozzunk, mert ez olyan mintha valentin napon kötelező lenne ajándékot adni. :S

csak nem tudom hogy mondjam neki.

2011. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Van valami ami ingyen van, de mégis többet ér mindennél. Ez a szeretet és a hűség, őszinteség. Bár ez nem csak Valentin napra vonatkozik, hanem egész évre!!! Ezért szerintem hülyeség a Valentin nap.
2011. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is hülyeség, én is így gondolom. Látom nem vagyok vele egyedül.

Köszönöm a válaszokat!

:)

2011. febr. 9. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy van még olyan csaj, aki képes normálisan gondolkozni.
2011. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kis általános segítség a valentin kamu-ünnepnappal kapcsolatban:

AZ IDEGEINKRE MEGY! Felesleges homo-rózsaszín hajcihő.

A szeretetnek nincs kijelölt napja.

A legjobb ajándék amit adhatsz neki az az hogy "véletlenül teljesen elfelejted" vagy kijelented hogy egyenesen utálod azt a napot, valami hihető indoklás kíséretében. Mindketten megspóroltok 1000-2000 Forintot, amit így nem valami 1d1óta "ÁJLÁVJÚ" feliratú, epezöld színű plüssvaránuszra költesz. Helyette mondjuk megihattok együtt valamit valahol.

Az ajándékozás pedig nem azt bizonyítja hogy szereted, hanem azt hogy már nagylány vagy és nem félsz a boltos nénitől...


summa summarum: ez nem a szerelmesek napja hanem a kereskedőké. Ne vegyél semmit és gondoskodj róla hogy ő is így tegyen. Mindketten jól jártok.

2011. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!