Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy kicsit sárgás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy kicsit sárgás sűrű a spermám?

Figyelt kérdés

14/f

Nyáron állandóan maszturbáltam és mindig olyan átlátszó fehéres kicsit ritkábbat vertem ki.De most télen alig verem mert elég sokszor otthon vannak a szüleim meg amúgy sincs olyan nagy kedvem hozzá és inkább nem.És mostanában olyan sűrű enyhén sárga olyan húgyszínű körülbelül.És nem tudom hogy ez most baj vagy mi?Ja!és reggel 10-11körül szoktam suli előtt.Szóval a reggelhez van köze vagy nem fogyasztok elég folyadékot?

(elnézést hogy elég hülyén fogalmaztam)Kösz előre a válaszokat.


2011. febr. 10. 10:12
 1/3 Joco901019 ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen ez attól van, ha egy férfi már hosszú ideje nem volt kielégítve. Gondolom már te is hallottál arról, ha egy férfi hosszú ideje nem él nemi életet akkor romlik a sperma minősége is.
2011. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hallani hallottam de most már hétfő óta minden nap verem :D

vagyis hétfő,kedd,szerda,meg ma akk 4x kivertem a héten szóval nincs semmi gond?akkor jó :D azt hittem már vmi bajom van

2011. febr. 10. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy a másik variáció,hogy hó fehér a wc,kád,mosdó színe ahová vered és ahhoz viszonyítod a színét a spermádnak. (persze,hogy sárgás). :)
2013. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!