Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj a szex? 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a szex? 24 éves vagyok, és még sosem éreztem ilyet.

Figyelt kérdés
Fáj a behatolás, szúró érzés, és nagyon kellemetlen. Lassan 6 hónapja járok nőgyógyászhoz, kezeltek már gombával, fertőzéssel, de az utóbbi két hónapban nem találnak semmit, gondoltuk akkor megpróbáljuk. De rettenetesen fáj. Kaptam rá hüvelyhelyreállítót, és nem merem kipróbálni, hogy fáj-e újra, holnap megyek dokihoz, talán majd utána. De a hüvelyem is piros, és folyásom is van, mégsem találnak semmit.
2011. febr. 10. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van, valószínüleg lelki eredetű... Mióta vagy együtt a pároddal? Nincsenek negatív érzéseid a kapcsolatotokról?
2011. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Soha ilyen jó kapcsolatom nem volt még, 15 hónapja vagyunk együtt, és nagyon jó minden, a nővér is azt kérdezte, nem lehet hogy lelki eredetű? Hát nem tudom, max annyi, hogy amikor már oda kerül a sor tiszta ideg vagyok, mert nem akarom, hogy újra fájjon. De ezzel mit tudnék csinálni? Hogy ne parázzak rá, hogy fáj? Sajnos én nagyon lelkis vagyok, és sokat sírtam augusztus óta amióta ez tart, és csak egyre rosszabbul érzem magam emiatt. De nem tudok mit tenni, szomorú vagyok emiatt és elkeseredett. Hogy tudnék ezen változtatni, ha ez a baj?
2011. febr. 10. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsi a puncid! Vagy a barátod farka nagy!
2011. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a probléma egy fél év után jelentkezett,előtte semmi baj nem volt, volt fél évünk ami tökéletes volt semmi probléma. Szóval nem..
2011. febr. 10. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs probléma a méhszájjal?
2011. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
lazuljatok el a barátoddal, kicsi zene kicsi innivaló és nem fogsz izgulni azon hogy fáj-e.:)
2011. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a méhszájjal lenne baj, nem a hüvely fájna. Tényleg próbáljátok meg gyengéden, ellazultan, esetleg síkosítóval.Vagy hosszú előjáték, hogy nagyon felizgulj. A fájdalomnak lehet hüvelyi szárazság is az oka.
2011. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az előjátékkal nincs baj, van, hogy egy óráig tart és az csak nekem. Nagyon fel szoktam igzulva lenni, kívánom is mégis olyan mintha egy kaktuszt nyomna belém. Síkosító lesz a következő alkalommal, majd ha kivizsgált a doki és mond valamit, mert mást már én sem tudok tenni.
2011. febr. 10. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!