Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Etikátlan lenne megdugni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikátlan lenne megdugni az angol tanárnőmet?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el egy angol tanfolyamot. A tanárnőnk, egy fiatal 24 éves csajszi. Rövid hajú, és szemüveges. Irtóra szexi kiscsaj, ráadásul egyedülálló. Nekem van barátnőm, akit eddig nem csaltam meg, de most az egyszer kivételt tennék. Szerintetek?
2011. febr. 10. 13:27
1 2
 1/14 sz12 ***** válasza:
82%

NE csald meg a barátnődet!!!!

Ha nagyon megakarod dugni a tanárnőt, inkább szakíts a barátnőddel, mert sokkal rosszabb lesz, ha rájön, hogy megcsaltad.(és hidd el, előbb-utóbb minden kiderül!)

Ha valakit szeretek soha nem csalom meg!

de ez csak az én véleményem:)

2011. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Hát nekem volt egy hasonló esetem a matektanárommal gimiben, akkor ő kb. 25 éves lehetett... Az ágyban én nagyon gyengéden bántam vele, orgazmusa is volt elég szép, és azt mondta akkor hogy még szívesen csinálná újból... A jegyekben is megmutatkozott aztán a dolog...kb 5 sor számításra már megvolt a 3as... Szal csak nyugodtan.
2011. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"NE csald meg a barátnődet!!!!

Ha nagyon megakarod dugni a tanárnőt, inkább szakíts a barátnőddel, mert sokkal rosszabb lesz, ha rájön, hogy megcsaltad.(és hidd el, előbb-utóbb minden kiderül!)

Ha valakit szeretek soha nem csalom meg!

de ez csak az én véleményem:)"


Igen, tisztában vagyok ezzel. De ez a lány... nem találok szavakat. Eszméletlen dögös!

2011. febr. 10. 13:44
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Hajrá!
2011. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, etikátlan lenne. Felnőttek esetében nem is az a baj, hogy a tanárod - hanem az, hogy te nem vagy független. Na meg a tanárnő egyedülálló, biztos nem arra vágyik, hogy egy jöttment diákja egyszer megdugja és odábbálljon, hanem kapcsolatot szeretne. Remélem,szóba se fog Veled állni. Én is voltam angoltanár, elhajtottam volna a kezdeményezést akkor is, ha nem lett volna barátom. Egy értelmes nő lehet,nem fog leállni csak úgy egy alkalomra, de a be akarsz égni, kérdezz csak rá.
2011. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

ne csald meg a csajod!

inkább előtte dobd ki!

és hogy akarod megdugni a tanárt.

jársz vele?

2011. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Szakíts a barátnőddel, ha meg akarod csalni, ne legyél gerinctelen.
2011. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Ne hallgass itt senkire! Egy egyedülálló angoltanárnőért 50 bónuszpont jár a végelszámoláskor. A megcsalás csak minusz 10 bónuszba kerül. Ez ziccer öreg! Simán be kell húznod!!! XDD
2011. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

a barátnőd szemébe tudnál nézni ezek után?! vagy egyáltalán tükörbe? csak azért mert találtál egy másik nőt aki vonzóbb?

szerinted hogy esne ez a barátnődnek? -.-

2011. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megválaszolom: szerintem a barátnőjének ez nagyon rosszul esne. De a kérdés nem ez volt. A kérdés az volt, hogy etikátlan-e. Nos, általában az, jelen esetben is. Viszont azt nem tudjuk, hogy a barátnőjével mennyire komoly a viszony, meg úgy egyáltalán nem ismerjük a barátnőjét sem. Ha a kérdező fejében megfordult a megcsalás lehetősége, akkor valószínű, hogy nem mi fogunk a sorsáról dönteni. Engem le lehet pontozni, de az a barátnő meg lesz csalva, kedves hölgyeim! Ha nem az angoltanárnővel, akkor mással. Ha nem most, akkor később. Sajnálom, ha sokaknak frusztrációt okoztam a válaszaimmal, és ezért kétségbeesetten lepontozgatnak, de ez van. Ez a dolog már eldőlt, mégpedig a kérdező fejében!
2011. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!