Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a hülyéknek áll a világ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a hülyéknek áll a világ?

Figyelt kérdés

A környezetemben azt vettem észre, hogy sok, egyébként jóravaló embernek már hosszú ideje nincsen párja. Pedig sokat tesznek érte, csak valahogy mégsem jön össze nekik.

Míg azoknak, akik primitívek, semmi problémát nem jelent valaki felszedése. Itt, a GYK-n is találkoztam már ilyennel, aki ráadásul nagy hangon oktatott ki másokat és marha okosnak képzelte magát.

Miért van ez? Tényleg ennyire primitív lett a társadalom, hogy csak erre van igény?


2011. febr. 10. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ti meg miért bőgtök mindig, hogy nincs nő???

Ismerkedj meg jobban azokkal, akiknek van, hátha tanulsz valamit:P

Mellesleg nem nőt kell keresni, hanem együtt élni azzal, akit szeretsz, akibe beleszeretsz. Azért mert nő, még nem kell szerelmesnek lenni:SSS

2011. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha meg csak dugni akarsz nagy pancsernek kell lenni, ha nem sikerül. Vagy pszichológus lesz.

És nem rettegni kell a kioktatástól, hanem elgondolkodni rajta vagy megvédeni magad.

2011. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"jóravaló ember"

Ez alatt mi tetszik érteni???

Kiváncsi vagyok, a szubjektív véleményedre.

2011. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kioktatás nélkül már nem is megy?
2011. febr. 10. 18:33
 5/20 A kérdező kommentje:
jóravaló: művelt, szorgalmas, jóindulatú és törődik a másikkal
2011. febr. 10. 18:34
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem célom, hogy ne oktassalak ki. Nem jelenti, azt hogy okosabb vagyok nálad vagy igazam van, de nem azt a választ fogod kapni tőlem, amit hallani szeretnél, hanem amit gondolok. A primitív emberek meg próbálkoznak és vannak primitív lányok is, akiknek bejön egy bunkó pasi, mert ez a menő. Aki csak sírdogál, annak nem lesz senkije. Ismerkedni kell, beszélni és nem félni a lányoktól.
2011. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ok.

Ez már korrekt válasz volt.

2011. febr. 10. 18:35
 8/20 anonim ***** válasza:

Attól meg én is hányok nem csak sok nő, hogy valaki csak dugni akar, mert a fütyikéje azt mondja és amiatt próbálkozik a lányoknál gagyi idióta trükökkel.



"jóravaló: művelt, szorgalmas, jóindulatú és törődik a másikkal"

Ez nagyon is sokat számít, csak nem a tiniknek, szerencsére ott is van kivétel. Nem a hülyékre kell hajtani. A belső meg fontos nagyon, de nem minden. Külsőleg is adni kell magadra, hogy ápolt legyél, úgy nézz ki, ahogy szeretnél és fő az önbizalom.

De egy nem miatt nem kell feladni mindent, mert 1000 nem lesz és nem mindig te vagy a hibás, van amikor senki nem az.

2011. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Tomika90 ***** válasza:
Nem lehet hogy az áll a dolog hátterében hogy szimplán egy fax vagy meg béna?A duma sokat nyom a dolgok súlyán...nem tudom néztél már körbe az utcán, de a halál inteligen bűn ronda gyereknek is ott csüng a jobbján egy fullos kis buksza és nem a pénzéért vagy az eszméletlen helyes arcáért hanem a vaker miatt!Különben is boldogok a lelki szegények...
2011. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt tulajdonságok csak másodlagosak a lányoknál, de még úgy is általában inkább negatívnak számítanak. A legfontosabb pedig a külső.
2011. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!