Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék fotogén (ebb)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék fotogén (ebb)?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy finoman szólva nem szeret a fényképezőgép. A külsőmmel nincs problémám (hosszú sötétszőke hajjal, szerencsésen tiszta bőrrel, és homokóra alkattal rendelkezem), de ha fényképeznek egyszerűen mindig csúnya a végeredmény (mindig furán vigyorgok, ami elrontja az összképet). A párommal készült közös képeket is általában én rontom el. Egyedül akkor készül rólam normális fénykép, ha nem tudom, hogy fényképeznek. Hogyan lehetnék természetesebb a képeken? Szeretném, ha a páromnak lenne rólam normális képem.

20/L

20/L


2011. febr. 10. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne vigyorogj furán. Próbálj meg komoly maradni. :-)
2011. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

U.ez van velem is..:S nem tudok magamról 1 normális képet csinálni..

probálkozz több szögből.. és a fényviszonyok is fontosak

2011. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Ne vigyorogj furán. Próbálj meg komoly maradni. :-)"

Könnyű mondani :) Próbáltam komoly lenni, de azzal csak rontottam a helyzeten...

2011. febr. 10. 20:15
 4/14 anonim ***** válasza:

kérdd meg hogy véletlenszerűen fotózzon le amikor nem számítasz rá :D

amúgy én is ilyen vagyok, egyetlen normális kép készült eddig rólam, a tablókép. Szerintem a retusálás lehet az oka -.-"

21/F

2011. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Egyedül akkor készül rólam normális fénykép, ha nem tudom, hogy fényképeznek."


Ezzel nem csak te vagy így. Az emberek próbálják megjátszani magukat a kamerának, és csodálkoznak ha az eredmény nem a valóságot tükrözi.

Meg lehet nézni egy elkapott mosoly fotóját, vagy egy nevetését, amikor az illető valóban nevet, meg egy olyat amikor csak erőltetett vigyorgás van úgymond a kép kedvéért. A különbség szembetűnő. Gyakorlott fotósnak egyszerre feltűnik.

Biológia: más izmok húzódnak össze a különböző esetekben, ezért nem kell csodálkozni, hogy az arcvonások is mások.


Ha valakiről természetes mosolygós/nevetős képet akarunk készíteni, az egyik megoldás ha felolvasunk valami viccet, mert a humor feloldja az illetőt, és viccre érkező molyos természetes lesz.


A természetesség feltétele a lazaság. Ne görcsölj azon, hogy jó kép készüljön rólad, mert annál inkább nem lesz az.

2011. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem, ez most nem vicc, hogy ne vigyorogj furán. Az a baj, hogy nagyon sokan (én is) ha tudják, hogy fényképezik őket, szinte automatikusan valami hülye kifejezést öltenek magukra, amiről azt hiszik, hogy ez most baromira semleges és természetes. Aztán mikor meglátják a fotót, inkább kivándorolnának Tibetbe...


Az tényleg jó megoldás, hogy olyankor fotóznak le, mikor nem tudsz róla. Nálam legalábbis bevált, a legjobb képek úgy készültek rólam, hogy éppen valamit csináltam, vagy valakivel beszélgettem, szóval egyáltalán nem vettem észre, hogy becéloztak az objektívvel.


Próbáld ki, hátha neked is sikerül! :-)

2011. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én fényképész vok, tudok rólad pár jó képet csinálni. ha gondolod akkor írj és megadom az elérhetőségemet
2011. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Két lehetőséged van.

1. Rájössz, hogy nem vagy fotogén, emaitt inkább direkt hülye fejet vágsz a képen. Ha rájönnek, hogy direkt vágsz komolytalan fejet ami furcsa, még mindig jobb mint ha azt látják, hogy komoly fejet vágsz ami nem áll jól.

2. Begyakorlod tükör elött a használható fejet.


Én is ezeket csináltam, és bevált :D

2011. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ronda vagy és csak akkor szembesülsz vele, amikor látod a képeken. 16/L
2011. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, az utolsó kivételével :)


Kedves utolsó, ha nem tudsz használható választ írni, inkább ne is írj. Szerencsére nincs igazad, és ezzel most "lerondáztál" minden lányt, akiről nem tudnak jó képet csinálni. Javaslom nézz kicsit magadba, mert látatlanul bunkónak lenni nem túl intelligens dolog...

2011. febr. 11. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!