Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha legközelebb szájrapuszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha legközelebb szájrapuszit ad, hogy jelezzem neki finoman, hogy szeretném, ha megcsókolna?

Figyelt kérdés

Nem "járunk". Szájrapuszit szokott adni, nem köszönésként, csak úgy... : ) (+megölel)

Hogy jelezzem neki, hogy csókoljon meg? (Úgy érzem, ő is szeretné.) De valami diszkrét módon, mert nagyon félek attól, hogy mégis elutasít. Még nem voltam még csak hasonló helyzetben se. Semmiképpen nem szeretnék én kezdeményezni, és már ezen agyalok egy ideje, hogy akkor hogy lehetne... Légyszi segítsetek! : ) Köszi! :D

L/17


2011. febr. 11. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csókold meg te.
2011. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Amikor átölel, megfogod a fejét, és lekapod :) ha már ő nem mer.. egyébként kicsit nyitod a szádat egyből odakap, ha már nyitod kihasználja az alkalmat :D
2011. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Pedig neked kell kezdeményezni.


Egy ilyen puszi után:

-Várj egy picit..........Én is adok puszit.

És csók.

2011. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hááát, mondtam, hogy nem igazán szeretném én kezdeményezni. :D Viszont azt, amit a második írt, majd kipróbálom, köszi! : )

Ha valakinek van még ötlete, akkor írjon! : ) Köszi!

2011. febr. 11. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Eléggé furcsállom, hogy hogy lehettek ilyen közvetlen viszonyban úgy, hogy még csak nem is jártok, de mind1 oda se neki...

Szerintem, ha tényleg ilyen jellemző ez, hogy ő csak úgy odajön hozzád és ad egy puszit akkor ezt te is megtehetnéd..Ha ez így fog menni akkor elég rendszeressé és megszokottá fog válni és egyszer csak magától meg fog ténylegesen is csókolni... De ehhez neked is kell tenni valamit.. Mégpedig neked is legalább a pusziig el kell jutnod saját kezdeményezéssel...

2011. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: teljesen igazad van. Igyekszem kezdeményezni, és már megbeszéltem vele, hogy miért nem megy annyira, ő azt mondta, nem probléma. : )

Amúgy én is furcsállom, mert nagyon közel állunk egymáshoz. : )

2011. febr. 11. 17:42
 7/11 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Pedig csak kezdeményezz bátran, nem lesz tőle semmi bajod.
2011. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igyekszem. : )

Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam. : )

2011. febr. 11. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:
simán :D adj neki egy hosszú szájra puszit :D
2011. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:)))) Én is így jártam, és már nem bírtam tovább: megcsókoltam! Viszonozta! Aztán még kellett neki 3-4 nap, mindig nekem kellett kezdeményezni, most viszont már felbátorodott. Valószínűleg félénk! Hidd el, hálás lesz érte, ha biztatod! HAJRÁ!!!!

u.i.: Én 41, a "fiú" 37 :) Látod, még ebben az életkorban is vannak félénkek :)

2011. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!