Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a prosztatamasszázs lényege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a prosztatamasszázs lényege; az élvezet, vagy csak egészségmegőrző funkciója van, netán mindkettő?

Figyelt kérdés

Valami "bölcs" netes oldalon olvastam, hogy a prosztata gyulladás lehet túlzott váladék felhalmozódástól, amit az orvos masszíroz ki a paciensből. Ez igaz?

A "bölcs" netes oldal azt írta, hogy a prosztata masszázs orvos által fájdalmas, nem orvos által (mondjuk örömlány) pedig halálos, mert szívinfarktust okozhat egy rossz mozdulat.

Ugyanakkor az is ki van fejtve egy másik oldalon, hogy a prosztata masszázs orgazmust okoz, ami mélyebb, erősebb, és sokkal lehengerlőbb, mint a hímvessző stimulálásával (orális, kézi, vagy akár vaginális; pontosabban közösülés általi) elérhető orgazmus. Mi az igazság ebben az információ zagyvaságban?

Tényleg létezik urológiai vizsgálatnál végzett prosztatamasszázs, ami a felgyülemlett folyadék kimasszírozására szolgál? Ha igen, nem ciki egy doki keze által elmenni?

Ha nem orvos csinálja, akkor tényleg halálos is lehet?

Ez most fájdalmas, vagy élvezetes dolog?

Egészséges, vagy káros?

Élvezetesebb, mint a közösülés, vagy sem?

A rendszeresen végzett prosztatamasszázs valóban csökkenti a prosztatarák kialakulásának az esélyét?

Elnézést, ha rossz helyen van a kérdésem, de sem az orvosi, sem a szexualitás részbe nem illik igazán, mert mindkettőből van benne egy kicsi...


2011. febr. 11. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Az általad fentebb leírt információk teljes mértékben igazak.

Tényleg létezik urológiai vizsgálatnál végzett prosztatamasszázs, ami a felgyülemlett folyadék kimasszírozására szolgál? Ha igen, nem ciki egy doki keze által elmenni?Létezik, persze. Ebben semmi kínos nincsen, hisz az orvosnak az a célja, hogy jót tegyen veled. Nyugodt szívvel élvezkedj.

Ha nem orvos csinálja, akkor tényleg halálos is lehet? Nem.

Ez most fájdalmas, vagy élvezetes dolog? Élvezetes.

Egészséges, vagy káros? Egészséges.

Élvezetesebb, mint a közösülés, vagy sem? A kettőt nincs értelme összehasonlítani, ahogy a banánt vagy a csokoládét sem lehet egymáshoz mérni. Viszont tény, hogy igazán nagy élvezetek nyújthat számodra.

A rendszeresen végzett prosztatamasszázs valóban csökkenti a prosztatarák kialakulásának az esélyét? Pontosan


Remélem segítségedre lehettem!

2011. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok, de hitetlenkedve olvasom, ami az orvosi részét illeti.

Ilyen alapon egy nőgyógyász is kielégíthetne egy nőt, és a férjnek nem lenne jogalapja a féltékenykedéshez.

Ez nekem furcsa.

Mert teszem azt, ha meleg lennék, és az orvosom egyben a pasim, vagy egy partnerem volna, akkor miért ne?!

De egy vadidegen pasi keze által elmenni, ráadásul heteróként, és egy orvosi rendelőben, az kissé felháborító, és megcsalás szagú a páromra nézve.

Nekem ez sok...

Egyébként megkérdezhetem, hogy hány éves vagy (netán urológus?)

Neked volt már benne részed?

Ha jól gondolom a fenti esetben nem kérdés, hogy el akarsz-e menni, mert addig csinálja, amíg el nem mész.

Ez nem nemi erőszak?

Tényleg magas, és felháborító a gondolat. Nem, nem az, hogy férfi keze által elmenni, mert aki a saját nemére bukik, annak egészségre, ahhoz semmi közöm, hanem az,hogy gyanútlanul bemegyek egy vizsgálatra, és addig nem enged ki, míg el nem élvezek.

Fordított helyzetben, ha a nejemmel történne ez, tutira eltörném az orvos kezét, mert nemi erőszaknak venném azt is, meg jelen esetben ezt is, ha ez velem történne.

Persze kivétel abban az esetben, ha az orvos előtte elmagyarázza, hogy most mit fog tenni, ez miért kell, elviseli a tiltakozásomat, megnyugtat, és miután lehiggadtam, utána él neki, és elmagyarázza, hogy próbáljam meg élvezni. Ebben az esetben talán másként reagálnék rá...

Elnézést, ha picit felháborodott hangúra sikerült ez a válaszom, de talán érthető, hogy min, és miért háborodtam fel a válaszodat olvasva (nem rajtad, hanem a tényen, hogy létezik ilyen).

2011. febr. 11. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én egy 16 éves leányzó vagyok, de anyukám urológus.

2011. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megtennél nekem egy szívességet?

Megmutatnád neki az előző üzenetemet, és megkérnéd, hogy magyarázza el nekem, és válaszoljon a kérdésemre, ha ideje engedi?

Persze nem kell névvel, jó ez az anonimitás, és ha nem akarja itt megadni a választ, küldhet privát üzenetet is a "Privát e-mail a kérdés kiírójának" feliratra kattintva.

Persze nem kötelező, és nem is sürgős, és előre is köszönöm neked, és neki is, ha megteszi!

Ja és még valami, mivel te is elárultad, ezért én is elárulom a koromat, 34 éves vagyok, és mint azt már bizonyára kitaláltad, férfi :)

2011. febr. 11. 22:25
 5/8 IQnindzsa ***** válasza:

Én orvosilag nem tudok hozzászólni mert úgy még nem kaptam. Úgy tudom ,hogy az orvos akkor csinálja ha valami azt indokolja. (valamilyen kóros elváltozás) Ezekben az esetekben nem mész el és EGYÁLTALÁN nem élvezetes dolog. Az egyik legjobb barátom rezidens és ő csinált már... Tőle tudom ezt a részt.

Az erotikus proszi massz (ebben saját tapasztalatból beszélek) hihetetlenül más élvezetet nyújt mint a normál közösülésnél és valóban jót tesz a prosztata rendszeres masszázsa mert egészség megőrző betegség megelőző hatása van.

2011. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az urológus anyuka válasza engem is érdekel. Egyébként furcsa, hogy egy nő urológus. Most halok ilyenről először. Női nőgyógyászról sem hallottam még.
2011. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt orvos nyilatkozik a prosztatamasszázs közbeni szívleállásról. Szerinte nem veszélyes.

[link]

2012. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megnyugtatok mindenkit, így sok év távlatában, hogy az orvos által végzett prosztatamasszázs nemhogy kellemes, és orgazmussal járó dolog, hanem kib*szottul kellemetlen és fájdalmas is. (krónikus prosztatagyulladás esetén alkalmazzák) A prosztata váladék valóban kiürül, de sem merevedéssel sem pedig magömléssel nem jár.
2017. márc. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!