Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha elmondja nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha elmondja nektek egy olyan csaj, aki nektek is tetszik, hogy tobbet erez irantatok, mimt baratsag; miert nem leptek semmit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom:

- Lehet, hogy van csaja.

- Lehet, hogy valójában nem is tetszel neki annyira.

Perpill ezekre tudok gondolni:)

2011. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meleg? Vagy te vagy mutáns? :O
2011. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az elso kizarva, mivel meg soha nem volt baratnoje...

A masodikrol meg nem tudom, de viselkedese alapjan ugy jottek nekem le a dolgok, hogy tetszem neki.

2011. febr. 15. 18:57
 4/11 A kérdező kommentje:

18:57 ha mutans lennek, akkor nem sirankoznek itt, hogy vajon miert, hanem elfogadnam, hogy esetleg nem kellek neki.

De mivel egyaltalan nem vagyok ronda, sot plusz volt egy jopar kozeledese felem...

2011. febr. 15. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Hmm. Nem tudom. Lehet, hogy azok a közeledések nem voltak komolyak, és nem akar kapcsolatot. De ez persze csak tipp.
2011. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én biztos lépnék, meg szerintem még rajtam kívül sokan, szóval a kérdés egy jó nagy általánosítás.
2011. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem lusta egy kapcsolathoz
2011. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hogy mibe vagytok folyton az altalanositassal!

Kinek nem inge, ne vegye magara! Ennyi!

2011. febr. 15. 19:25
 9/11 A kérdező kommentje:
En is gondoltam arra, hogy mar annyira bele van bolondulva a szamitogepbe, hogy lanyra nem jut ideje. Valamint egyszer elkaptam egy olyan statuszt nala, hogy a csajokkal csak baj van, mert ott van a nagy felelosseg, meghogy nem marad ido jatekra...
2011. febr. 15. 19:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak szégyenlősebb.Úgyanigy jártam én is,és elveszitettem a srácot,egy év után rájöttem hogy mégis ő kell nekem,és oda álltam elé elmondtam hogy hiányzott és hogy mindig teccett nekem és hogy akarok vele lenni,ő ekkor semmit nem mondott,de nem utasitott el,mostmár 5 hónapja vele vagyok és lassacskán elmondta hogy ő is első pillantástól belém szeretett,de soha nem hitte hogy egy ien szép lány mint én szerethetné őtet (bár én nem tartom magam szépnek)
2011. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!