Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek szeretitek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek szeretitek a pasik fanszőrzetét?

Figyelt kérdés
Legyen természetes, ápolt rövidre nyírt, vagy esetleg csupasz (ez utóbbi talán nem túl férfias). Lányok, Nők válaszát várom, de pasik is írhatnak melyiket részesítik előnyben. :-) 33/F
2011. febr. 16. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Csupasznak. De a párom elég ritkán szánja rá magát, míg én mindig leszedem magamról.

21L

2011. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

alapjáraton csupasznak szeretem, aztán pl a mostani fiúmnál ott a dzsumbuj, de szerencsére szőke készemű pasi, alig van rajta vmi szőr, úgyhogy ott lennt sem durva a dolog annyira.

úgy látszik el kell fogadnom :)

2011. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cleptomaniac ***** válasza:
Szőrtelen vagy rövidre nyírt, és nem a kinézet miatt. Nagyon nem szeretem, amikor pl. körülötte vagy a herén is ügyködöm, és a nyelvemre tapad egy-két hosszú szőrszál, amit a torkomból kell kivakarni.
2011. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

inkább az érintettől kérdezd meg!egyesek így szeretik mások úgy.....

oké cinkes dolog lehet ilyenről beszélni de nem biztos hogy kitalálod mi az ő ízlése.lehet hogy tök jó szándékból választasz egy fazont de neki pont az nem jön be...ráadásul nem árulja el hanem magában fortyog mondván"ez az egy hibája van de üsse kő nem hozom fel neki" te pedig tök jóhiszeműen tévedésben vagy

Szóból ért az ember vagy nem??????!!!!

2011. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Előttem szólóhoz csatlakoznék:)

Ugyan így jártam én is. Leborotváltam, mondván hogy úgy jobban tetszik majd a barátomnak biztos, erre kiderült, hogy jobban szereti ha van fazonja :) Most kis csíkom van :P


A kérdező kérdésére válaszolva, én nem vetem meg sem a simát (bár tény hogy nem annyira férfias) sem pedig a rövidre nyírt ápoltat.

2011. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
teljesen simán,vagy borostásan!23n
2011. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utsó vagyok:én a simát csupaszra értem!bocsi
2011. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a bokros-csomagot
2011. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!