Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoltok szex közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok szex közben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Háp-háp-háp, jönnek a kacsák!
2011. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Már megint nem bírt várni...aú, annyira fáj..vajon anyuék hallanak?...holnap mit vegyek fel?....az a repedés a plafonon....hűűű, már nem is olyan kellemetlen....

aztán legfőképp semmire :D

2011. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
De jó lenne inni egy kvt
2011. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
a szexre koncentrálok:D nem gondolkodok a politikán, vagy ilyesmin ha erre gondolsz.
2011. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
A prím és fibonacci számokra:-)
2011. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Ezt most hallják?Kihallatszik?Remélem nem.

Van,hogy elkap a gépszíj,akkor már nem gondolok semmire,csak élvezem a sexet,olyankor kiürül a fejem.

2011. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
arra gondolok,hogy holnap mit fozzek ebedre
2011. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Ezt most hallják?Kihallatszik?Remélem nem. Kintről: Hallod ezt? Igen hallom:D
2011. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó, semmire, csak élvezem. Ha nem olyan jó, akkor bármi hülyeségre.
2011. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen a barátomra koncentrálok, lehet hogy sablonosnak hangzik, de arra gondolok hogy milyen jó is hogy van nekem és milyen szerelmesek vagyunk, stb. Aztán ha hallok valami kisebb zajt, akkor azon gondolkodok, hogy hazaért-e valaki, remélem nem nyitnak be mert az nagyon ciki nekünk is és annak is aki benyit :D Ha fáj, akkor arra, hogy miért fáj, hogy kéne csinálni hogy jobb legyen, talán több előjáték kellett volna pl, vagy más póz. Általában szólok a barátomnak ha fáj, de ha csak alig akkor nem szólok, a végén még élvezem is a kis fájdalmat :D (de ez tényleg csak ha kicsit fáj valami miatt) Na kb szerintem ennyi, volt már olyan hogy annyira nagyon jó volt, hogy olyan állapotban voltam közben, hogy mondtam valamit a barátomnak közben, és utána vissza akart térni rá, én meg nem is emlékeztem semmire.. Na ezt nem tudom hogy jó-e vagy rossz, de így volt :D
2011. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!