Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi szép/vonzó egy lányban/nőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szép/vonzó egy lányban/nőben és mi nem vonzó/visszataszító? Mitől nő, egy nő?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok amiket érdemes egy lánynak megfogadnia?

Mik azok amiket érdemes lenne kerülni?

Ezen belül az öltözködésre,viselkedésre,életvitelre stb. gondolok! :)


2011. febr. 19. 22:06
 1/4 kridax ***** válasza:
100%
Nekem mint férfinak egy nőben az egyedisége tetszik ha nem akar hasonlítani máshoz hogy egyedi az öltözködése .viselkedésben a túl hisztis ill a túl nyávogós lányokat nem preferálom és úgy tapasztalom hogy sokan így vannak ezzel
2011. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokan befestik rikító és/vagy élénk színűre a körmeiket, pedig 10 férfiból kb. 1-2-nek tetszik a színesre festett köröm. Szóval az átlátszó (francia) lakkot javaslom!

Sokan azt hiszik, a láb nem olyan fontos, inkább a cicik és a popsi. Tévedés! Tessék csak tavasszal/nyaranta láthatóvá tenni a lábakat, akár magas sarkúban járni, akár olyan saruszerű papucsban!

Ne beszélj csúnyán, csak ha elkerülhetetlen!

2011. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A haja legyen ápolt, nem kell a smink a hétköznapokra, főleg nem az erős smink. A ruhái legyenek nőiesek, lehetőleg színes ruhákban járjon, ne feketében és pláne ne úgy mint a rockerek. Nekem teszik ha egy lányon sztreccs nadrág van, teszik az egyrészes ruha is.

Érdemes odafigyelni az alakra, nem koplalni kell hanem kondiba járni vagy aerobikra.

Nem szeretem ha egy lány csúnyán beszél, ha cigizik, a tetoválás se tetszik. Nem szeretem ha hisztis, nyávogós,vihogós.

2011. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tetoválás dohányzás nekem se tetszik, a csúnya beszéd hát az még elmegy nálam, a meztelen, és harisnyás lábakat meg jónak tartom a jó külsejű nőknél!
márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!