Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyásoló tényező egy heg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásoló tényező egy heg, lányok?

Figyelt kérdés
Volt egy balesetem és egy elég csúnya heg maradt vissza a bal karomon csuklótól vállig. Ez mennyire taszító a lányoknak? Mennyire akadály a strandon. Szebb már nem lesz, vöröses, keloidos a heg... 17 F
2011. febr. 20. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkinek van vmi szépséghibája, az a csaj akinek emmiatt nem kellesz, az szerintem jobb is...


F/16

2011. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretek valakit, ilyesmiknek semmi jelentosege. Kedvesemnek kutyaharapas nyomok vannak az arcan :((((

Szegenykem, meg bele gondolni sem merek, hogy fajhatott, csak meg jobban szeretem:))))

2011. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak a combjától van a lábszáráig hasonló, autóbaleset miatt. Mégis imádom, mindennel együtt :)


Nyugi, ha valakinek bejössz, nem ezt fogja nézni ;)

2011. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az,egy ismerősöm szögesdrótba esett,úgy néz ki mint egy veterán,de az egyik legkedvesebb srác akit valaha ismertem.
2011. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a bal arcom bal oldalán van egy kutya harapás és nemis fájt

még ovis voltam mikor történt

2011. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem befolyásoló tényező! :D Engem például nem taszítana.Nem ez lesz az a dolog ami miatt tetszel vagy nem tetszel egy lánynak.Legalább is a normálisabbaknak biztos nem...15/L
2011. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

ha valakinek emiatt nem tetdzel akkor az elég nagy gyökér...:S gondolom hogy ha te szeretsz egy lányt akkor ha valami baleset érte mondjuk az arcán akkor attól még ugyanugy szereted,nem?

sok sikert! :D

2011. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fiú vagy, ezért még sokszor jobban is áll, hiszen férfiasabbnak tűnhetsz. de gondolj csak bele, ha nekünk, lányoknak lenne ilyen sebünk. Nekem van egy csúnya műtéti hegem, hát ne tudd meg, hogy mennyit szenvedtem emiatt az első két évben, míg az a vöröses-lilás szín le nem ment.
2011. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek a vakbélműtétjének a nyoma látszott, plusz a dereka ki volt "metszegetve", volt egy kis összetűzése egy viperával (nem a kígyóra gondolok). Sose okoztak gondot a hegei. Mondjuk az is tény, hogy én nem ezeket láttam meg belőle először, utólag meg már nem érdekeltek. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy zavarna, ha amúgy vonzódom a sráchoz.
2011. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

18:47!


Baratomnak is bal arcan, bal oldalt van es o is kicsi volt! :D Micsoda veletlen!

2011. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!