Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni randibugyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet venni randibugyit a sexbolton kívül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Kínaiban tuti találsz. Én a józsin vettem, na ott is töménytelen mennyiségben van.
2011. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tökéletes:D és szegeden hol lehetne? bármelyik kínaiban?
2011. febr. 22. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézegesd kitartóan a kínai üzleteket, fehérnemű boltokat. Fehérnemű üzletekben szokott lenni, vettem ott már párat, a kínaiban is, igaz én életemben egyszer találkoztam kínaiban randibugyival és az is csak a véletlen műve volt.
2011. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szegedi, de ha az egyik kínaiban nem találsz, akkor átmész a másikba..egyszer csak meglesz:)

Jó randit:D

2011. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:D

és van ötletetek hogy hogyan próbáljam finoman rávezetni az eladót, hogy mit szeretnék? mert ezzel kapcsolatban azért egy kis fenntartásom van, hogy ilyet kérdezzek tőlük..

2011. febr. 22. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Mond meg hogy dugósbugyit kérsz...
2011. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én simán ezt kérdeztem, mikor vettem ilyet: "Lehet kapni olyan bugyit, ami alul lyukas?":) egyáltalán nem para ilyet kérdezni. Nekik az a dolguk, hogy eladjanak.
2011. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neked meg hoyg felvedd, és szétedd a lábad...
2011. febr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyél már felnőtt annyira, hogy oda mersz menni az eladóhoz és megmondod, hogy randibugyit keresel. Esetleg, ha sötét az eladó és nem tudja mi az, akkor mondd, hogy "alul lyukas bugyi".
2011. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire bugyiba akarod, vágd ki a tangádat...
2011. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!