Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az osztályon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az osztályon belüli szerelemről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem igen..meg akkor egésznap ott van figyel meg minden meg többiek is cikiznek...neméri meg.találj egy ojan kaliberü csajt és tádááá :D
2011. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen, senki nem szólt érte.
2011. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én túlvagyok egy 22 hónapos osztálytársi kapcsolaton, minket nem cikiztek, sőt.. Bátorítottak inkább, osztályközösségtől függ. Ami inkább gondot okozott, hogy egész nap együtt voltunk és ehhez nincs mindenki hozzászokva, egy idő után rá lehet unni a másikra. Sajnos ez történt nálunk is, a lánynak egyszerűen már sok voltam és vége lett..
2011. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan, mint átlagos kapcsolat, csak többet látjátok egymást... Az már csak a páron múlik, hogy egy pozitív vagy negatív-e.
2011. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 1,5 éve vagyok együtt életem szerelmével, aki egyben az osztálytársam is. Mondjuk mi nem együtt kezdtük (újként jött hozzánk). Az elején kicsit nehéz volt, mert senki sem gondolta volna hogy összejövünk (ő az igazi okostojás, én meg a vagány pasizós csaj) és mégis. Kibeszéltek, fogadtak, hogy meddig leszünk együtt de átvészeltük és megőrülünk egymásért (ma már azt mondják hogy azért nem lesz világ vége mert a mi szerelmünk örökké fog tartani:)). És még ezt a napi 8 órát is kevésnek érezzük. Most amugy pont attól félek, hogy jön az egyetem és mindketten máshova megyünk, nem tudom hogy fogjuk kibírni egymás nélkül. Ez alatt az idő alatt nem csak szerelmesek hanem szövetségesek és legjobb barátok is lettünk. Én nem bírnám ki ha nem lenne mellettem, szóval mi pozitívan "dolgozzuk fel" az együtt töltött időt:) Jah és még valami: anno én voltam aki leginkább ellenezte az osztályon belüli kapcsolatot erre hogy jártam...:D
2011. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akik most járnak iskolába biztosan nem értettek eléggé arra, hogy a gyerekes kis fellángolásaikat szerelemnek lehessen nevezni.
2011. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amig dul az érzés kényelmes, kéznél van a partner, könnyebb összehozni egy randit, egy kézsimitást, puszit, merészebb (igénytelenebb) esetben egy klotyiszexet. Ha gond van a kapcsolatban akkor nagyon pocsék, nem tudsz elmenni sem a közeléböl, végignézheted, ha esetleg mással jön össze stb. KELL A KUTYÁNAK!!!
2011. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hány éves kortól érettek?
2011. febr. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!