Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Fontos számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Fontos számotokra párotok képzettsége, munkahelye, fizetése?

Figyelt kérdés
Most élem át életem nagy szerelmes időszakát. Nem régóta járunk együtt a párommal, de én már (magamban) a jövőmet szövögetem vele. Attól félek, hogy későbbiekben válik problémává az, hogy nem vagyunk azonos szinten iskolázottságban. Ő diplomás én nem.
2011. febr. 22. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt szeretem ha egy lány érdeklődése sokrétű és értelmesen tud hozzászólni dolgokhoz. De a diplomája fénymásolatát nem szoktam bekérni :D
2011. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát azért nem igazán szeretnék ,egy eladólánnyal összejönni, velem egy inteligencia szintű barátnőt választanék, mert ellenkező esetben témánk se lenne közös.

De manapság attól ,hogy van valakinek diplomája ,ugyanúgy abból is van idióta,mint diploma nélküliből inteligens.

2011. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, persze! De ez akkor is kényes téma. Sajnos a pénz konfliktus forrása lehet a mai világban + nem biztos, hogy 1 magas pozícióban dolgozó férfi örülne, ha a Tesco-ban pakolnám az akciós termékeket.(most nem ezt csinálom)
2011. febr. 22. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a dolog, elfogadás, és inteligencia kérdése. Ha szeretitek egymást, fe frusztráljon a gondolat. Ha szeret teljes szívéből, akkor bízd rá magadat. Ronda dolog a másik szemére hányni az ilyet. Én bármit megadnék/megtennék a páromért. De mindenki máshogy áll a témához. Tudod, ha valaki teszkóban dolgozik, annak több oka is lehet. Egy a lényeg: dolgozik. Ebből azt hiszem olyan roszat nem lehet levonni következtetésként. Lehet nem szereti a helyet, de nem lusta és van akarata. Ezt is illik becsülni. Elvégre nem mindenki öregszik meg ott, kerülhet sokkal jobb helyre is egyszer.
2011. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség, ha szeretem és már kapcsolatba vagyok valakivel akkor az nyilvánvaló hogy van közös témánk innentől kezdve nem érdekel ha okosabb vagy "butább" képzettebb vagy eladó egy boltba.

Azt talán meg lehet hogy fordított esetbe engem mint férfit talán frusztrálná ha kevesebbet keresnék mint a partnerem, de ebben a felállásban még ebből se lehet probléma. A párod meg te ismered, képezni meg tudod magad. Nővérem is most képzi tovább magát 35 évesen, és ki tudja meddig jut.

2011. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kamionsofőr voltam, szakmunkás végzettséggel.A barátnőm, orvos volt.

Kettőnk között az iskolázottság, soha nem volt téma, pedig egy "picivel" többet tanult mint én....

Így ismerkedtünk meg.

Az édesanyja inkább aggódott ezen a dolgon.

Az anyagiak szóba sem kerültek, mivel kb egyformán kerestünk.

2011. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó szakmával többet lehet keresni, mint sz@r diplomával. És ha valaki nagyon ért valamihez az értelmet, kreativitást és fegyelmet feltételez, míg 6 év végigvedelt bölcsészkar nem feltétlenül.;)
2011. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Páromat sose érdekelte, hogy nekem még érettségim sincs míg ő már 2 diplomás. Látja, hogy dolgozok, mellette tanulok mindig valamit. Persze megszerzem az érettségit, de annál többet nem szeretnék. Az meg hogy ki mennyit keres sose számított nálunk.

Nem hiszem, hogy ilyesmi fontos lenne egy kapcsolatban.

2011. febr. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fontos, hiszen nem a munkatársam, hanem a párom.
2011. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hanem, hogy rendes legyen...

Inkább legyen árufeltöltő, mint beképzelt...


"Hát azért nem igazán szeretnék ,egy eladólánnyal összejönni, velem egy inteligencia szintű barátnőt választanék, mert ellenkező esetben témánk se lenne közös."


Ez a válasz meg... pfff... magadat égeted...

Attól még,hogy nem NASA mérnök nem lehet vele beszélni?!

Nagyapád, nagyanyád gondolom részt vett az atombomba feltalálásában...

2011. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!