Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos 18 éves lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos 18 éves lány vagyok és pár napja történt az első együttlét a barátommal. Első együttlét után normális ha ég a gyomrom, valamint puffadok is? (de ez eddig csak ma történt) Védekeztünk óvszerrel, mikor nem volt rajta óvszer akkor meg nem ment el.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakori betegség azonban pszichés alapú amikor valaki beképzeli magának ,hogy terhes. Nem vagy terhes csak azt akarod magaddal minden áron elhitetni ;)

puszi

18//F

2011. febr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtál,rendes tőled, már teljesen kétségbe voltam esve.:)

puszi

2011. febr. 23. 00:11
 3/20 A kérdező kommentje:

de akkor ez csak pszihés igaz?

mert más jelek nem jelentkeztek:D

2011. febr. 23. 00:12
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi, ha terhes lennél, azt még nem érzékelnéd, az tuti. Viszont attól, hogy nem megy el benned, még lehetsz terhes, ha gumi nélkül csináljátok, úgyhogy erre azért legközelebb figyelj majd!
2011. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

hát pénteken történt :):/

rendben, hát figyeltünk,használtunk is,csak volt mikor nem, meg én majd fogamzásgátlót is fogok szedni, csak még nem kezdhettem el.

köszi hogy válaszolsz:)

2011. febr. 23. 00:15
 6/20 anonim válasza:
Az lenne a kérdés, hogy lenyelted e, mert ha igen az kiválthat gyomorsavat, nagy mennyiség esetén puffadást is.
2011. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem nyeltem le, bár történt ott egysmás, de mikor elment volna akkor nem volt a számban.
2011. febr. 23. 00:17
 8/20 A kérdező kommentje:
attól is lehetnek ilyen tünetek mert a számban volt?
2011. febr. 23. 00:19
 9/20 anonim válasza:
persze lehetnek ilyen tünetek, és még sok más is, valószínű hogy előváladék került a szádba ami lefolyt a nyelőcsöveden az észrevételed nélkül és meg is csinálta a bajt :/
2011. febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

értem.:/ köszönöm a válaszod.:) tényleg hasznos:)

de még egy kérdés.hogyha tegnap történt kielégítés szájjal,akkor nagyobb rá az esély hogy amiatt fáj a gyomrom, illetve ég? :D

2011. febr. 23. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!