Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a pasik a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a pasik a nagy (hatalmas) melleket?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok! Köszi.
2011. febr. 24. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
KI MONDTA, HOGY SZERETIK
2011. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én inkább a kicsi vagy közepes melleket szeretem.
2011. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként nem mindenki szereti, én például a kismellű nőket szeretem.

2011. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát nem volt még olyan igazán nagy mellű barátnőm, azt mondanám egyszer kipróbálnám :) De azért jobba a közepes :) Az se mindegy hogy lóg vagy feszes, mert ha feszes akkor simán bejönne :D
2011. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A párom azt mondta, hogy így indul be igazán. Nekem átlagos van (ezekre is nagyon rá tud gerjedni), és így is minden tökéletes közöttünk. Szerinte ennek akkor van nagyon nagy jelentősége, ha csak szexen alapul a kapcsolat. Tizenéves korában meg főleg azért volt nála ez szempont, mert versengtek a többi fiúval.
2011. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az általam ismert összes ferfi (a baráti köröm) visszataszitónak tartja a "tögyeket" (ez a házi szakkifejezés a nagy mellekre), és inkább a közepes vagy kicsi melleket szeretik. KB 20 ember tartozik ebbe a körbe, 20 és 40 közötti férfiak.
2011. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak általában a közepes méretűre szavaznak inkább. A hatalmas melleket nem igazán szeretik, legalábbis akikkel erről beszéltem mind ezt mondták. Tapasztalatból is beszélhetnék, mert akikkel olyan kapcsolatom volt, mind odavolt a mellemért(közepes), és soha nem is vágyott nagyobbra.
2011. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
de mégis pl:strandon a nagymellüeket elöb megnézik mint a kisebbiket.
2011. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

utolsó.

Hát persze, hogy azt megnézik, mivel feltűnőbb..de az nem azt jelenti, hogy az a jobb. remélem érted.

2011. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ok akkor leirom. A ferfiak legtobbjere jellemzo, persze van kivetel mindig: 1. cicababa kategoria: nagy mell, muteti beavatkozas rajzolt szemoldok, tusarok alig illego billego nok= arra valok, hogy felalljon a f*** vagy tovabb is elmenjenek vele

2. szep, apolt jo megjelenesu de TERMESZETES lanyok, kozepes mellekel= hosszutavu kapcsolat.

A kerdes az ki melyik kategoriahoz akar tartozni.

2011. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!