Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar titeket ha egy lánynak jó alakja van szép arcformája szép nagy barna szemei barna hosszú haja. Csak az orra nagyobb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, észre sem vennéd.
2011. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok és még egy gödör is van a közepén,szerintem gáz,meg mindig idegesit,de ez van,ettől még igenis szép vagyok.és akinek kellek az szeert igy is
2011. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:)jól fogod fel a dolgot
2011. febr. 24. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:

-.-

harmadjára rakod fel ezt a kérdést

2011. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
??ma jöttem fel erre az oldalra először:Dde mind1
2011. febr. 24. 19:00
 6/10 anonim válasza:

szerintem nem zavaró,csak fogadd el magad!

Nekem is nagyobb orrom van,de az arcom szép,és inkább érdekessé teszi az arcom.

2011. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj, az csak a kirekesztő nácziakat zavarja, akik csak gyűlölködnek!!!4 Én azt ajánlom, hogy ne akarj gárdista fiúkkal megismerkedni, mert őket biztosan zavarná, hogy nagy az orrod, inkább rendes üzletemberekkel, bankárokkal próbálkozz, őket biztos nem fogja zavarni.
2011. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20:25, akinek pufi orra van az nem fugg ossze a kampos orral, te. Amugy jajj, szemet gardistak es aranyos bankarok? Erdekes felallas, de mindegy.:)

es a kerdezonek: nem egyaltalan nem csunyit, talan a szexepiled is lehet. De ez vagy te, fogadd el magad hiszen ha az orrod talan nem is, de a tobbi jo rajtad.

2011. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 IQnindzsa ***** válasza:
100%
Mekkora az a nagy orr? A Cyrano de Bergerac maxi nem biztos ,hogy bejönne. De amúgy nem zavaró a nagyobb orr. Az a fő ,hogy szerelmes legyen a tekinteted... és ...többé más nem számít! :P
2011. febr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kép? Mert így halványan tán, de el tudom képzelni, képpel mág jobban :-)
2018. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!