Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál fürdeni szex előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál fürdeni szex előtt és/vagy után? Szerintetek mi a helyes és miért?

Figyelt kérdés
Igen és Nem válaszokat várunk mindkét kérdésre! Köszi!!!!
2011. febr. 25. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem volt kemény napja páromnak, akkor én például nem szeretem ha előtte le akar tusolni, mert jobb szeretem az ő illatát ( a természeteset, nem parfümöt stb ), mint a tusfürdőét :D
2011. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem volt még szex, de tényleg fürdés után a csajoknak kell egy idő mire visszaáll az a természetes állapot, amikor ahhhjjj nagyon durván hat az agyadra az illat...

De azért ez minimális "rendszerkövetelmény" ,hogy szex előtt fürdötök:)

2011. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A KÉRDEZŐTŐL kéredném,hogy fürdés hijján leszopja/nyalja a barátját/barátnőjét? Bár mondjuk azok is írhatnak,akik azt írták,hogy szeretik a partnerük illatát, jobban,mint a tusfürdőjét.
2011. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tusfurdos vagyok :D

A "fürdés hiánya" amit mondasz.. én ezt ugy értelmezem h pl elmentél suliba onnan haza, és akkor elvagytok a pároddal.

Nyílván ha fociztam, sárbafetrengtem, stb stb, amikor koszor / izzadt / ki tudja még milyen leszek, akkor alap a fürdés.

Ezért írtam h ha nem volt nehéz napja.

2011. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ha fürdés előtte akkor már fürdés (((szex)))közben!-minden helyzetből kihozzuk a legjobbat!


ha fürdés utána: megesik, de nem jellemző. Jobb szeretünk aludni.

2011. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Otthoni esti dugás után általában igen. Néha előtte is.


Napközbeni orál, kézimunka, gyors menet után természetesen nem.


Spontán szex esetén is ritka. Dugtunk szilveszterkor kapualjban. Utána ki a faszomhoz mész fürdeni?

2013. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!