Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem?

Figyelt kérdés

Ez már lassan egy fél éve megy. Van egy srác a suliban, aki év eleje óta folyton nézett. Rá pár hétre közeledett felém és én nekem annyira tetszik h elfutottam. Ez elég h...lye lépés volt (tom). utána bementem és elbújt az ajtó mögé. xD

4szer kimentem a focimeccsére(mivel focizik).

Aztán nagynehezen felvettem MSN-re,ráítam, de elég b...kó volt, mert köszönés nélkül lelépett, nem kérdezett vissza a kérdéseimre stb...

Utána már rá sem írtam

Rá 2 hónapra megint nézett, ott járkált körülöttem.mindig lejött ha lent volt órám stb....(de eddig nem jött oda, eddig nem beszéltünk semmit csak MSN-en de ott is folyton én xD)

Tegnap volt a szülinapja és írtam neki az üzenőfalára. Mindenkinek írt vissza smileyt csak nekem nem :'(

Szerintetek most ez mit jelent egy fiúnal? Kösziii :)


2011. febr. 25. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én nem megbántani akarlak, de elegem van ebből az MSN-es ismerkedéből. Ha élőben hozzád sem szól, MSN- en meg írtok, akkor mit gondolsz, mi lenne egy ilyen kapcsolatból? Nagy szar! Akkor élőben közeledj hozzá, ne MSN-en! Meg mondjuk az nem szerekmet jelent, ha facebook-on lájkolja (utálom ezt a szót, de ha így szeretik...) a képeidet! Nem így kell valakihez közeledni, hanem élőben. HA meg nem mer hozzádszólni, akkor beszari, és nyápic! Meg sem érdemel! Gondolkodj el ezeken.

2011. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát élőben más lenne;)
2011. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Summáznám akkor amit leírtál...

Egy fiú összeszedte a bátorságát, hogy odamenjen hozzád, te meg elfutottál. Gondolom hangosan nevetgéltél közben. Ezek után nem hajlandó hozzád szólni...

Szerintem enyhén besértődött rád, mikor faképnél hagytad. Úgy értelmezhette, hogy annyira nem akarod őt, hogy még elszaladni is képes vagy, csak ne kelljen végighallgatnod.


Ha ezen változtatni akarsz, akkor menj oda hozzá IRL, és kérj bocsánatot, amiért elszaladoztál, mint vmi hülye csitri, és mond el szépen neki, hogy szeretnél vele találkozni vmikor suli után.

2011. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!