Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
a problémán az az hogy még sosem voltam szerelmes...jártam már többször is fiúkkal, vártam hogy majd kialakul valami de a vége mindig az lett hogy ők belém szerettek én meg nem és szakítottunk.. velem van a baj? vagy létezik olyan hogy még nem jött el a "megfelelő" személy? vagy túl nagyok az elvárasaim? mondjuk szerintem nem...én csak egy átlagos, normális, kedves, vicces fiút szeretnék...19/L
2011. febr. 26. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mért, én is csak egy átlagos fiú vagyok, elég magas is a 194cm-el, viszonyal átlagos súlyú, bár lassan 1 éve kondizok és még egy lánynál sem nagyon éreztem semmi komolyat, kivéve egyet de az túl...:S

Szóval, szerintem ne törődj ezzel, és tényleg igaz hogy amikor nem akarsz pasizni akkor pillantod meg a nagy Ő-t:)


18f

2011. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk első körben ne jöjj össze olyannal, aki csak külsőre jön be. Előbb csak randizgassatok, aztán ha elkezd valami kialakulni, akkor már "összejöhettek". Hamarabb fog bármi kialakulni, mint ha egyfolytában azon erőlködsz, hogy most pedig szerelmesnek kell lenned.
2011. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én sem találtam még meg soha, 22 éves férfi létemre, szóval nem vagy egyedül ;)
2011. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd leszel! Ennyi idősen még én sem voltam szerelmes, csak majdnem tíz évvel ennyi idős korom után. Nem vagyunk egyformák, van akinek hamarabb jön ez az érzés, van akinek később. Semmi baj nincs veled.
2011. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!