Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Recskázás után álltalában ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Recskázás után álltalában ugy járok, hogy kb 5 perccel utána vizelnem kell és ha elmegyek akkor utána csíp a tököm vagy 20 percig és csak akkor nem ha a WCn ülve várom ki ezt az időt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt hogy egész nap nem ittam és 18:00körül vertem ki de ugyanaz.
2011. febr. 26. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

felfáztál


amúgy ha kivered nekem is, meg mindenkinek kell hugyozni utána

2011. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyanez a bajom van néha nekem is, pont ahogy leírtad. De érdekes módon nem mindig, és nem tudok rájönni mi befolyásolja.
2011. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egész nap nem iszol. Ha keveset iszol, attól is lehet ilyen. Nekem is volt, hogy azt hittem, sünt hugyozok!
2011. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak az a gáz hogy még szűz vagyok,nem lesz égés majd ha megrakom a csajt és elmegyek hugyozni hogy utána "mozzgásképtelen" leszek?
2011. febr. 26. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:
ha minden egyes alkalommal így vagy akk valami nem oké...
2011. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szar lehet:S Nekem úgy van hogy ha recskázok de még nem élveztem el és AKKOR megyek ki, akkor bizony csíp :(
2012. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is szoktam hugyozni utána de ha gyorsan csináltam nehéz
2013. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A válasz egyszerű. Mielőtt kirántod a fütyit menj el pisilni. Utánna nem fog kelleni.
2017. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!