Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj van? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj van? Vagy megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
szilveszter ejjelen lefekudtem a baratommal es nem vedekeztunk,azota ketszer is megjott eloszor harom napig tartott,most pedig jott normalisan.Ugye nem vagyok terhes?
2011. febr. 27. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Valakinek akkor is megjön, ha terhes. Szóval nincs kizárva.

Viszont, ha ez tényleg annyira érdekelne, hogy most terhes vagy-e, akkor már rég csináltattál volna tesztet.

2011. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mar reg csinaltam volna,csak anyum gyogyszeresz es egesz varosban ismerik es eleg "hazassagelottnincsszex" fele..es nagyon szigoru ,ha megtudna ,hogy lefekudtem a baratommal,hat annak nem orulne...
2011. febr. 27. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül tudtál felelőtlenül szexelni, akkor vállald is a következményeket! Menj be a patikába, vegyél terhességi tesztet, és örömmel újságold el anyudnak, hogy nagymama lesz!
2011. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez csak egy kifogás. Ha tényleg érdekelne, akkor meg tudtad volna oldani a helyzetet. Mondjuk egy ismerősödet megkéred erre. Ennyi lett volna, és nem tudja meg senki.

De te inkább nem vettél, mert hú megtudja anyukád. És azt hogy fogadná, ha tényleg terhes lennél, és már nem lehetne elvetetni....no mindegy.

2011. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy terhes vagy, csináljál tesztet.

Ha terhesség = "baj van", akkor meg abortusz.

Legközelebb majd védekeztek.

A "szigorú" anyád véleményét meg sz*rd le.

Ez a "házasságelőttnincsszex" egy elmebeteg, értelmetlen dolog.


UI.: Amúgy hány éves vagy, és milyen színű?

2011. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amugy 18 eves vagyok es feher szinu:))
2011. febr. 27. 15:46
 7/9 AVATAR282827 ***** válasza:
Figyi...nagyon egyszerű...mivel terhességi tesztet minden patikában lehet kapni, vagy utazz el egy szomszédos településre, és vegyél ott, vagy kérj meg egy olyan ismerősödet, akit nem ismerhet anyud, sztán vetess vele...amúgy tényleg van esély arra, hogy terhesség alatt is megjön, de azért nem gyakori...biztos ami biztos azért javaslom a tesztet...mielőbb mert ha kicsúszol az időből meg már nem vetetheted el...asszem 9 hétig lehet elvetetni, de ebben nem vagyok biztos...sok sikert...24/F
2011. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vetes tesztet a barátnőddel vagy a pasiddal!

Én fiatalabb koromban vettem sorban a teszteket és vittem a lányokat nőgyógyászhoz!Pasi létemre nem gáz ilyeneket intézni!

18éves? :) Én volt amikor 15 éves lánnyal mentem a nőgyőgyászhoz mert elszakadt a gumi és irattunk esemény utáni tabit.

Nem hinném hogy terhes lennél!De egy teszt akkor is megnyugtatna és nem sírnál annyit!

Üdv!

2011. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem értem miért nem beszéled meg valakivel, legjobb baratnőddel,vagy a családba senkivel nem vagy annyira közeli ,hogy segitsen? Azért vannak a barátok hogy ilyen hejzetkbe segitsenek....esetleg irj vissza, miután tisztáztad a dolgokat.
2011. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!