Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem korai ez? Esetleg szívat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai ez? Esetleg szívat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 1hónapja ismerkedtem meg vele, nagyon helyes!

Tegnap találkoztunk másodjára, és csókolóztunk, sőt mi több megölelt, fogtuk egymást kezét, viszont nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk, így nem tudom mivan, tudom egyszerű lenne ha megkérdezném, de ezt a kérdést nem szeretném én feltenni!

Kedden ismét találkozunk,így nem tudom hogy viszonyuljak hozzá.

Amúgy mindennap beszélgetünk telefonon, msnen, szóval állandó kapcsolatban vagyunk.

Ma még azt is írta hogy szeretlek cicám, nem tudom mennyire érezheti ezt, lehet csak viccelődik?? :O


18/L és 20/F


2011. febr. 27. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsókolt, megölelt és keres mindennap akkor az kapcsolat. Kimondottan és kimondatlanul is:)
2011. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lol


miért mit írjon? szeretlek te kurvä?:D csak becézget.

2011. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!