Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne élvezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne élvezzek el gyorsan?

Figyelt kérdés
nem vagyok szűz. egy darabig nem is élveztem el gyorsan! de most nem tudom hogy mivan.. segitsetek!
2011. febr. 27. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont az a bajom, h nem tudok elélvezni! Örülj neki!
2011. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy héten ki verted vagy 7x szerintem ez a baj :P nekem is ez volt bajom és most is gyors élvező vagyok de csináld ugy hogy mielött el élveznél hagyd abba és csókold a csajt vagy gyorsan térj át mell szopogatásra vagy stb csak ne a farkad legyen benne a dologban!!
2012. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!