Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vki terhes akkor annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki terhes akkor annak a hasa tényleg kemény?

Figyelt kérdés
én azt hallottam, hogyha vki terhes akkor annak a hasa vagy ott a méhénél kemény lesz. ez mennyire igaz és ha igaz akkor mikor "áll be" ez a keménység?
2011. márc. 2. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szülés előtt kezd keményedni. Ez a szülés előjele. Egyébként nem kemény.

Ha előbb bekeményedik a has terhesség esetén az nem túl jó jel.

2011. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. én 19 éves vagyok és nem tudom hogy csak fel vagyok-e puffadva vagy esetleg a rosszabbik eset:S aminek nagyon nem örülnék. de az érdekes lenne, mert tegnap múlt el a mensesem. és pár napja feszül a hasam meg kicsit többet eszek, de ezen kívül már terhességi előjelet nem vettem észre. úgyhogy ezért aggódok.
2011. márc. 2. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet azt csókolom.
2011. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisan menstruáltál, akkor nem valószínű a terhesség. De ha rendesen védekezel, akkor nem kell aggódni. Ha meg nem, akkor ideje lenne rászokni.
2011. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na köszi az őszinte kommentet, szeretem az őszinte embereket:D

hát olyan értelemben nem volt normális (sztem), hogy 3 hete hagytam abba a fog.gátló szedését és 2 hétre rá meg is jött...amin csodálkoztam is. anya szerint ez a gyógyszer abbahagyása miatt volt. meg rendesen 5 napos is volt, csak 2 héttel előbb jött meg.

2011. márc. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!