Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy szőrtelenítete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy szőrtelenítetek ott lenn?

Figyelt kérdés
Borotválás után csak rövid ideig sima, utána szinte borostás.. De ha gyakrabban szőrtelenítek akkor meg tiszta szőrtüszőgyulladás lesz :S 20/L
2011. márc. 2. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
keresőőőőőő :S:s:S:S:s:S:s:S:s:S:s:S:s:S:s
2011. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne borotváld.
2011. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ott lent? mire gondolsz? lábadra?
2011. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. nem fáj, nem szúr, nem viszket :D
2011. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a lábamra gondoltam! :P De egyébként nem kell válaszolni, ha nem szimpatikus a kérdés...
2011. márc. 2. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:

van ilyen szőrtelenítő krém, énis olyat akartam venni, h a popsimon a szőrt leszedjem, de elment a pénzem más egyéb dolgokra :S

20F

2011. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a kevésbé érzékeny részeken epilátort használok, a többin marad a borotva.

De ha sokáig akarsz sima maradni, akkor marad a kozmetikus és a gyanta.

2011. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nah, hát kipróbáltam a gyantázást és bár közben szörnyű és egy ideig piros utána, de utána 1 héttel azt mondom, kényelmes viselet :-)
2011. márc. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!