Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Titeket mennyire zavarna, ha egy lánynak, akit alapvetően szimpatikusnak, vonzónak tartotok, teljesen kipattogna a bőre, és csak nagyon nehezen gyógyul? Teljesen kiábrándulnátok belőle?

Még csak annyi információ, hogy nem igénytelenségből és nem kamaszkorból fakadó pattanásokról van szó, hanem allergiáról.


2011. márc. 3. 10:06
 1/8 Róka88 ***** válasza:
100%
Ezzel semmi gond :) ez nem a beteg hibája.. erről nem tehet senki.. aki így nem szeret az kapja be.. úgy szeressenek ahogy vagy !
2011. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Őszintén? Engem zavar. De van sok olyan, akit nem fog, nyugi.
2011. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
aki beléd szeret, az úgy fog szeretni ahogy vagy!
2011. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat =) Engem speciel zavar, ha egy pasinak nagyon pattanásos az arca, viszont találkoztam már olyan sráccal, akinek olyan karakteres és szép arca volt, hogy szinte fel se tűnt, hogy nem szép a bőre. Úgyhogy tudom, hogy ez sok esetben helyzet és emberfüggő dolog.

Úgyhogy inkább csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ki hogyan viszonyul ehhez. Főleg mert sok ember azt hiszi, hogy pattanásai csak azoknak vannak, akik igénytelenek, holott ez nem igaz.

2011. márc. 3. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én allergiás vagyok, és néha tudok csúnyán kinézni.

Olyankor segít, ha éjszakára vastagon bekrémezem az arcom, amitől úgy nézek ki, mint a vicces filmekben a feleség, csak a hajcsavaró hiányzik.

Először égő volt, de a párom megnyugtatott, hogy nem félős, nyugodtan kenjem be az arcom. Most, ha nem veszem észre, hogy valahol kipirosodtam, ő rohan a krémért és keni be.

Szóval, ez olyan, amiről nem tehetek, így kell elfogadnia.


Velem történt még ált. suliban, amikor felvilágosító óra volt, hogy a tanárnő mondta, hogy milyen fontos a tisztaság, és van az osztályban olyan, aki nem képes nyakat mosni, és vastagon fekete neki.

Nem izgattam magam különösebben, csak néhány év múlva jöttem rá, hogy a tanárnő RÓLAM beszélt.

Van egy furcsa bőrbetegségem, a nyakamon van egy függőleges, kb 2 ujjnyi vastag fekete csík. Közelről nézve apró dudorok. Próbáltuk mindennel eltüntetni, bőrgyógyásztól kezdve kozmetikusig, gyökérkefe, bőrradír, hidrogén-peroxid, savak, semmi nem használt.

Van egyébként valami neve is, én már megszoktam, nem különösebben zavar.

Mivel tudtam, hogy ez valami betegség és nem a mosdatlanság, nem foglalkoztam azzal, amit a tanárnő mondott.

Később, amikor rájöttem, már sajnáltam, hogy nem tudtam neki megmondani, hogy mekkorát tévedett, de ilyenek az emberek.

Néha ítélkeznek, és nem biztos, hogy igazuk van.

2011. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nincs mindig igazuk, sőt =)

Én ekcémás voltam nagyon sokáig, most már 2 éve nem jött elő, cserébe megjelentek a pattanásaim (ételallergia). Azok a krémek amiket felírtak semmit se hatottak, sőt, volt amelyik rontott a bőrömön, mert rettenetesen érzékeny vagyok szinte mindenre. Azóta életmódot váltottam, ami lassan ugyan, de hat. Bár néha a falat kaparom 1 zacskó csipszért...

2011. márc. 3. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Én néha bűnözök, mert nekem tejfehérje allergiám van, és nem fogok magamnak rizstejet venni, a többieknek meg normált, ha pl pudingot csinálok.

Na, ilyenkor van gyógyszerem, amit beveszek, meg krémezem magam.

A krémekkel én is bajban vagyok, mert mindegyik csíp, még rondább vagyok ha felkenem, mint előtte, de a hámosító krémek (gyógyszertár) azért használnak.

Egyébként meg a sima csapvíztől is ronda piros lesz a bőröm, feszül, viszket, úgyhogy nem egyszerű a megfelelő krémet megtalálni

2011. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a ragyásp|csájú? Ragyás a likad körül?
2011. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!